Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar ve Gündelik Hayat

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,289
3,923
113
İyi geceler canlar bir haftayı daha bitirdik ne değişti hayatınızda bu hafta büyük gelişmeler oldu mu? Ben borum bok bir haftadan geçtim en son kız arkadaşımda yolcu oldu yek geldik yek devam edicez sizlerde durumlar nasıl?
Halimiz itten beter
Keyfimiz paşada yok ellammm

Melpo10gta

Melpo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
249
157
43
İyi geceler canlar bir haftayı daha bitirdik ne değişti hayatınızda bu hafta büyük gelişmeler oldu mu? Ben borum bok bir haftadan geçtim en son kız arkadaşımda yolcu oldu yek geldik yek devam edicez sizlerde durumlar nasıl?
Durum kötü reis tek golden yattık havadan 7k güzel olurduScreenshot_20240826_003124_Chrome.jpgScreenshot_20240826_003124_Chrome.jpg

irrest1ble

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,273
834
113
Telefonu komple kapatıp kerpede 3 gun deniz kenarinda guneslendim yavas yavas o hayata gecmeyi planlıyorum 😁
Kerpe iyidir hoştur da o hayata ege veya akdeniz'de geçmek daha mantıklı hocam. Kerpe'de kışın kafayı yersin :)

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,558
14,928
113
Öyle dost Türkiye'de normal şartlarda çalışıp ev araba almak imkansıza yakın şu anda. Ya enişten falan olacak ya da bir ömür borç ödeyeceksin. İstenilen fiyatlar akıl alır gibi değil
Yöneticiler hain olduktan sonra telefon almak bile hayal olur ilerde dost. Allah belalarını versin dicem de bize ilahi adaletten önce fiziki adalet lazım

irrest1ble

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,273
834
113
Yöneticiler hain olduktan sonra telefon almak bile hayal olur ilerde dost. Allah belalarını versin dicem de bize ilahi adaletten önce fiziki adalet lazım
Maalesef öyle. Yönetenler halkın zararına her şeyi yapıyorlar ve hiçbir şey olmuyor, bunu gören halk benim neyim eksik deyip daha fazlasını yapyıor. Toplumun %95'i başkasını nasıl dolandırırım diye düşünüyor. Durumum iyi bir eksiğim yok istediğimi yapabiliyorum, diyorum ki herkesin hayat standartı yükselsin bu şekilde gitmez tak içeri alıyorlar. Birkaç gün önce devleti yani bizi dolandıran bir şahıs dışarı salındı, hükümeti eleştiren kadın hala içeride. Ki hakaret falan da yok söylediklerinde, vatandaşı olmasan eğlenceli ülke bile değiliz artık

irrest1ble

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,273
834
113
Şu sıralar intihar etmek 1.05 düşünmek 2.0 vazgeçmek 10.00 oran
Bu hayattaki tek gerçek sevdiklerini kaybetmektir, gerisi bir şekilde hallolur. Maddi sıkıntı, manevi problemler vs çözülür bir şekilde. Çözülmese bile çıkış yolu yaratabilirsin kendine, boş beleş yazmıyorum bunları emin ol. Çıkar aklından kötü düşünceleri bir şekilde iyiye odaklanmaya çalış

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,558
14,928
113
Maalesef öyle. Yönetenler halkın zararına her şeyi yapıyorlar ve hiçbir şey olmuyor, bunu gören halk benim neyim eksik deyip daha fazlasını yapyıor. Toplumun %95'i başkasını nasıl dolandırırım diye düşünüyor. Durumum iyi bir eksiğim yok istediğimi yapabiliyorum, diyorum ki herkesin hayat standartı yükselsin bu şekilde gitmez tak içeri alıyorlar. Birkaç gün önce devleti yani bizi dolandıran bir şahıs dışarı salındı, hükümeti eleştiren kadın hala içeride. Ki hakaret falan da yok söylediklerinde, vatandaşı olmasan eğlenceli ülke bile değiliz artık
Evet, milyonlarca lira vergi kaçıran dolandırıcı dışarı alındı ama mültecileri ve bilmem hangi terör örgütünün lideri öldü diye niye yas tutacaz diyerek eleştiren suçsuz kız içeri alındı. Söylenecek çok şey var da siyaset yasak ama elbet bu çark tersine döner bir gün