Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kumardan Kazandığım Parayla Araba Kiraladım Kaza Yaptım

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,114
444
83
Kumardan kazandığım para ile esc kiraladım kaza yaptım patladı mal

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,551
2,172
113
Bu konuyu kim hortlattiysa forum olarak bizde ona kaza gibi gecirdik

Cerroporteno

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
125
62
28
İnşallah doğru düzgün bir yerden kiralamissindr yoksa domuza vurduğun gibi sana da vururlar

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,728
5,300
113
Hortlatana selamlar.
Bende yillardir egea kiraliyorum hic sorun yaşamadım su zaman oldu yani, ayagim agirdir bide,Haramdan helalden ziyade bazi yerde sans faktoru devreye giriyor

turaner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
309
126
43
Haram helal alakası yok hicbisey bilimsel olarak bişeye etki etmez karma düşüncesi aptal Hint ırkının çıkardığı malca şey siyonistler dünyanın hakkını yiyor bişey de olmuyor sen kumsrdan kazan kazanma şanssızlık olursa önüne domuz cikar kesa kumar oynamayan ve hayvana çarpan milyar kişi var dünyada hereey boş pompala coş.

Korkut06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
400
63
2013 de kumardan kazandigim 38 bin tlnin 9 bin tlsine tipo aldim. 1 ay sanayiden cikmadim 2 ci ay araba yandı

@Orhanhisar70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
489
137
43
Geçmiş olsun o kaza da bi hayır var Allah seni korumuş domuzun çıkması tesadüf değil ilerde daha kötü birseyi önlemiş Allaha emanet ol her şerde bir hayır aramak lazim

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,400
1,400
113
Aynı arabayla bende bariyere çarptım ama birşey ödemedim

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,305
932
113
Haram helal alakası yok hicbisey bilimsel olarak bişeye etki etmez karma düşüncesi aptal Hint ırkının çıkardığı malca şey siyonistler dünyanın hakkını yiyor bişey de olmuyor sen kumsrdan kazan kazanma şanssızlık olursa önüne domuz cikar kesa kumar oynamayan ve hayvana çarpan milyar kişi var dünyada hereey boş pompala coş.
Genç, aptal ve işsizken 9 ay harçlık biriktirdim. İkinci el samsung aldım, sahte çıktı. Sebebi 2042'de işliceğim günahlar dasasdasdasd

Kumar oynamıyordum o vakit ama kazanıp param olsa sıfır tel alırdım, mutlu mutlu kullandırdım m.

Halkımız da var öyle çılgınlıklar... Her şeyi başka şeylere yoruyolar.

Bu Filistinli çocuklarda sanki sweetbonanza'dan ev aldı da ondan bombalanıp ölüyorlar...

filistin.jpg

Hayatta her şey var. Başımıza kötü bişey gleince suçlusu biz değiliz m. Hep Fetö'nün salak dizilerinden bu hale geldi millet :D