Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumarın Mental Sağlığa Etkisi

nvsactive

Tanınmış Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,249
742
113
Dostlar bayadır kumar oynuyorum ve en son bugün çok fena kriz geçirdim, 1 k parayla 20 k yapıp sıfırladım, şimdi dersiniz bizene bunun için de açmadım agalar gerçekten aşırı kötü bir his, hayattan soğutuyor insanı yani, cebimde 5 kuruş yok felan o an para bana basit geliyor belki benim gibi bir sürü var ama ne bileyim ya bu çok kötü bi olay içimi dökmek istedim yani, gerçekten sıkıldım aynı döngüden bunu bırakmanın kolay bir yolu olması lazım

Oynarken hayaller kuruyorum bunu alırım şunu yaparım felan 2 dk sürüyor hayal ve heves vs. Sonrası dipsiz kuyu ama Allaha şükür borcum yok.

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
785
113
Kazandıgın paranın büyük bir kısmını nakit olarak çek bir de az harca parayı kazanmışsın o kadar uğraşıp

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,598
5,613
113
Bende aynı durumdayım.Kazandığım zaman çevremde kimin ihtiyacı var ise gördüm,200k civarı da aileme gönderdim.Şimdi sorsan 3 gündür sigara,yemek dert oldu ne aileden ne çevreden destek gördüm.Bu işin kazananı çekip taşınmaza çevirendir onu anladım.500k civarı 3 ay önce aldım keşke faize koyup aylık parayı yeseydim diye çok yakınıyorum kendime.

romeo4c

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
891
380
63
Sana bir iyi bir de kötü haberim var dostum.
Tekrar öyle 1 k dan 20 k Lara belkide daha üstüne cikicaksin.Kotu haberim ise o parayı yine kaybediceksin.
Burda sorarak değil , buna kendin çözüm bulmalısın.Burdakilerin yüzde 90 i aynı şeyi yasiyodur eminim

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
Dostlar bayadır kumar oynuyorum ve en son bugün çok fena kriz geçirdim, 1 k parayla 20 k yapıp sıfırladım, şimdi dersiniz bizene bunun için de açmadım agalar gerçekten aşırı kötü bir his, hayattan soğutuyor insanı yani, cebimde 5 kuruş yok felan o an para bana basit geliyor belki benim gibi bir sürü var ama ne bileyim ya bu çok kötü bi olay içimi dökmek istedim yani, gerçekten sıkıldım aynı döngüden bunu bırakmanın kolay bir yolu olması lazım

Oynarken hayaller kuruyorum bunu alırım şunu yaparım felan 2 dk sürüyor hayal ve heves vs. Sonrası dipsiz kuyu ama Allaha şükür borcum yok.
Bro 1i 20 yapıp cekmeyip daha dvm ettiren düşünce neydi onu yazarmisin?paranı tam 20ye katlamissin daha neden dvm edersinki?bı çin ata sözü boşuna dememiş kumar osuruga benzer zorlarsan siçarsin.sende çok zorlamissin geçmiş olsun.ben genelde yatırımı 3 veya 4 e katlar çekerim hala oynayasim varsa başka siteye atar ufak ufak oynarım hem kayıp bonusunda oluyor kayipla kurtardigim çok olmuştur.gecmis olsun

alkansglm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
175
69
28
Bro 1i 20 yapıp cekmeyip daha dvm ettiren düşünce neydi onu yazarmisin?paranı tam 20ye katlamissin daha neden dvm edersinki?bı çin ata sözü boşuna dememiş kumar osuruga benzer zorlarsan siçarsin.sende çok zorlamissin geçmiş olsun.ben genelde yatırımı 3 veya 4 e katlar çekerim hala oynayasim varsa başka siteye atar ufak ufak oynarım hem kayıp bonusunda oluyor kayipla kurtardigim çok olmuştur.gecmis olsun
aynen bari 20 yü baska siteye atsaydı en azından güzel bir kayıp bonusu alır bir şansı daha olurdu