Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kuponun tutacağı kesin olsa bile son düdüğe kadar güvenememe

avsarkazm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
115
43
Ya arkadaşlar sizde de oluyor mu bu durum? Mesela az önce Türkiye U18-Finlandiya U18 maçına 2. çeyrek Türkiyeye girdim 2.5handiden. 5dakikada 19-2 yaptılar. Belli yani 15-0lık seri gelmez finlandiyadan. Kupon gelecek kesin. Ama ne hikmet ise son saniyeye kadar hep bir yatacakmış hissi var. Bunu ben hep son saniye basketleri yada golleriyle giden kuponlara bağlıyorum. Siz ne dersiniz? Sizde de oluyor mu böyle şeyler?

Abera6810

Petit Çok Konuşur
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
715
470
63
Bizde tam tersi yönde eğer finlandiyaya oynasaydık seri yapar umudu olur

Dmtm25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
399
81
28
Ya arkadaşlar sizde de oluyor mu bu durum? Mesela az önce Türkiye U18-Finlandiya U18 maçına 2. çeyrek Türkiyeye girdim 2.5handiden. 5dakikada 19-2 yaptılar. Belli yani 15-0lık seri gelmez finlandiyadan. Kupon gelecek kesin. Ama ne hikmet ise son saniyeye kadar hep bir yatacakmış hissi var. Bunu ben hep son saniye basketleri yada golleriyle giden kuponlara bağlıyorum. Siz ne dersiniz? Sizde de oluyor mu böyle şeyler?
Aynı şeyden mi bahsedeceğiz bilmiyorum ama bugüne kadar teniste sette 5-1 önde (artı) 40-0 iken 5-7 seti veripte kaybeden kupon kazançlarını toplasam herhalde 3-4 yaşında 2.ci el bi araba almıştım

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Bak kardes bi kupon atiyimda bak 4. Periyoda 19 farkla giriyor ve 4. Periyod karsi takim 19 farkla kazaniyor ve mac berabere bitip uzatmada yeniyor benim takim cunku 3 ihtimalli 1 oynadik ya ondanScreenshot_2018-08-03-19-54-49.png

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Hocam 90 da 3 gol atıp maçı eşitleyen takımlar var hiçbir maça güvenmeyin bozmada yüzde 80 lik kısmı alıyorsanız bozun

avsarkazm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
115
43
Bak kardes bi kupon atiyimda bak 4. Periyoda 19 farkla giriyor ve 4. Periyod karsi takim 19 farkla kazaniyor ve mac berabere bitip uzatmada yeniyor benim takim cunku 3 ihtimalli 1 oynadik ya ondanEkli dosyayı görüntüle 4577
Bir benzeri banada oldu da bulamadım kuponu ama benimki daha vahimdi. 1 girmişim. son çeyreğe 26sayı önde girmişti. Yenildi. Artık sen düşün son periyodu

bella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,408
423
83
Aynı şeyden mi bahsedeceğiz bilmiyorum ama bugüne kadar teniste sette 5-1 önde (artı) 40-0 iken 5-7 seti veripte kaybeden kupon kazançlarını toplasam herhalde 3-4 yaşında 2.ci el bi araba almıştım
BayAnlarda daha cok oluyor 5-0 dan 7-5 kaybedeni gordum