Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ligler Süresiz Olarak Ertelendi!

Kaan03

𐱅𐰇𐰼𐰚
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,984
3,503
113
Ankaragucu küme dusurulup lige devam edilir
Tüm spor branşlarından başkan men edilir
Ve Başkanın alacağı ceza para cezasına dönüşür tahminimce

azalea

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,169
1,056
113
Dost hakemlerden dolayı bu kararı aldılar

SON DAKİKA: Hakemlerden yumruklu saldırı sonrası karar
SON DAKİKA: MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca'nın Halil Umut Meler'e yumruklu saldırısı nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, olağanüstü toplanma kararı aldı. Türkiye'de hakemler bu hafta lig müsabakalarına çıkmayabilir.
Hocam biliyorum konuya hakimim ama gerek yok hakeme yumruk atmis Ankara gücü baskani ligin ertelenmesi ne alaka bizim otobusu silahla taradilar zamaninda hic bir bok olmadi bos isler ya

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,566
4,604
113
Hocam biliyorum konuya hakimim ama gerek yok hakeme yumruk atmis Ankara gücü baskani ligin ertelenmesi ne alaka bizim otobusu silahla taradilar zamaninda hic bir bok olmadi bos isler ya
Tamam da dost hakemler bu kararı almış maçlara çıkmayacağız demiş tff ligleri ertelemese maçları kim yönetecek birde orası var

agce

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,965
537
113
Ankaragucu küme dusurulup lige devam edilir
Tüm spor branşlarından başkan men edilir
Ve Başkanın alacağı ceza para cezasına dönüşür tahminimce
BİR ANKARAGÜÇLÜ OLARAK anadolu kuluplerinin ve özellikle ankaragücünün hakemlerden ve 3 büyüklerden çektiği nedir kardeşim geçmişte 3 büyüklerin başkanları hakemlere ANA AVRAT SÖVMÜŞ SOYUNMA ODASINA GİDİP TEHTİT EDERKEN KİMSENİN SESİ ÇIKMIYORDU olayı tafsif etmiyorum anadolu kulüpleri seslerini 3 büyükler kadar duyuramıyor BENCE BAŞKANIN YAPTIĞI yanlışlara yanlışla cevap vermek

Kaan03

𐱅𐰇𐰼𐰚
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,984
3,503
113
BİR ANKARAGÜÇLÜ OLARAK anadolu kuluplerinin ve özellikle ankaragücünün hakemlerden ve 3 büyüklerden çektiği nedir kardeşim geçmişte 3 büyüklerin başkanları hakemlere ANA AVRAT SÖVMÜŞ SOYUNMA ODASINA GİDİP TEHTİT EDERKEN KİMSENİN SESİ ÇIKMIYORDU olayı tafsif etmiyorum anadolu kulüpleri seslerini 3 büyükler kadar duyuramıyor BENCE BAŞKANIN YAPTIĞI YANLIŞTA OLSA yanlışlara yanlışla cevap vermek
Alakası yok kardesim hakem de İnsan hata yapar
Başkanın yaptığı turk futbolunu tamamen batırdı
Yarın belki Galatasaray ve fenerbahce Avrupa da devam edemeyecek...
Hakem FIFA kokartlı ve daha da yaptırımlar olacak milli düzeyde de yaptırım olacak. Ki umarım olmaz
Düşün halil umut melerin annesi babası eşi çocuğu psikolojisini düşün kimse bu durumu hak etmiyor.

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Büyük Hatay depreminde bile SÜRESİZ ertelenmedi depremin akşamı yeni xx tarihe kadar diye gün verdiler, binlerce kişinin ölümüne ülke faciasına bile bu duyarlılık gösterilmedi

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
maçı izlemedim. hakem hatası var mıydı bilmiyorum. emre vs başkan galibiyet için bir girişimde mi bulundu. insan sonunu düşünmeden bunu yapmaz. akıl tutulması. ligler ara tatile erken girmiş olur. ikinci döneme kadar devam etmez. belki cumhurbaşkanı devreye girer. sukunete çağırabilir.

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,749
6,916
113
Büyük Hatay depreminde bile SÜRESİZ ertelenmedi depremin akşamı yeni xx tarihe kadar diye gün verdiler, binlerce kişinin ölümüne ülke faciasına bile bu duyarlılık gösterilmedi
Hakemler önümüzdeki hafta maçlara çıkmama kararı aldı mecbur ertelendi

kaptannnnn06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
352
22
18
Sırbistan liglerinde bile hakeme saldırmiyorlar dört beş kişi poltolu adamlar mekan basar gibi bir olmuş statidin ortasinda yerde adamı tekmeliyorlar alt tarafı futbol oyna geç

agce

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,965
537
113
Alakası yok kardesim hakem de İnsan hata yapar
Başkanın yaptığı turk futbolunu tamamen batırdı
Yarın belki Galatasaray ve fenerbahce Avrupa da devam edemeyecek...
Hakem FIFA kokartlı ve daha da yaptırımlar olacak milli düzeyde de yaptırım olacak. Ki umarım olmaz
Düşün halil umut melerin annesi babası eşi çocuğu psikolojisini düşün kimse bu durumu hak etmiyor.
1.avrupa yaptırım yapamaz!!!
,
halil umut melerin annesi babası eşi çocuğu psikolojisini düşün demişsin haklısın

benim demek istediğim ANKARAGÜCÜ BURADA GÜNAH KEÇİSİ İLAN EDİLECEK 4 BÜYÜKLERE YAPAMADIKLARINI ANKARAGÜCÜNE YAPACAKLAR

GEÇMİŞE GİT

Kapı yumruklamalar, küfürler; işte Trabzon'daki hakem rehin alma krizinde yaşananlar...
Trabzonspor-Gaziantepspor karşılaşmasında yaşananlara ilişkin temsilci raporları ortaya çıktı

Hakem odasını basmak gerekiyorsa..."
Yıldırım, "Hakem odasını basmak gerekiyorsa onu da yaparım" dedi. Kİ (DEFALARCA HAKEM ODASINI BASTI)

aklımda kalanlar bunlar 3 büyükler tehtitle küfürle şantajla sürekli bunu yıllardan beri yapıyorlar DEDİĞİM GİBİ ANKARAGÜCÜ başkanının kendini duyurma çabası HERNEKADAR YANLIŞTA OLSA BURADA GÜNAH KEÇİSİ ANKARAGÜCÜ OLMASIN TÜRK FUTBOLU O ZAMAN BİTER

ceza verilecekse başkana verilsin ki haketti

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,688
1,408
113
Hikmet karamanda acıkladı bana saldırdı dedi ruh hastası kulüp başkanı yapıyorlar

Kaan03

𐱅𐰇𐰼𐰚
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,984
3,503
113
1000 oyun 8000 unu alıp başkan olan kişi ruh hastası ona oy verenler ayrı Bi hasta

agce

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,965
537
113

en güzel yorum türk hakemliğine baskı baskı bunun bu hale geleceği belliydi diyor burada sadece ANKARAGÜCÜNÜN SUÇU YOK

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,591
1,328
113
Ligin ertelenmesi kadar sacma bir karar daha gormedim duymadim bu kadar mantiksiz bir zihniyet var iste tff de ne faydasi var erteleseler ne olcak sanarsin sahanin icinde canli bomba patladı bu kadar gereksiz bir karar olamaz bu simdi hem tum kulüpleri hem de tum futbolculari etkileyecektir bazi kulüplerin Avrupa maclari var bazilarinin yok oynayan oynayacak oynamayan izleyecek bir bok olmaz bu yonetim den asil cezayi kendilerine kesmeleri lazim basimdan beri yonetemiyorlar.zaten bu olauda usutune tuzu biberi oldu TFF istifa net
Admasin sonuna kadar katılıyorum
O kadar beceriksizler işte
Lig ertelemek nedir ya 3. Dünya ulkesi olduk iyice futbol anlamainds diyorum

sapsap10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,165
2,584
113
Fenerbahçenin otobüsü kurşunlandığında maça çıkmak istemiyoruz dediklerinde sıkıysa çıkmayın diyenlerden nereye.Trabzonlu taraftar hakem dövdü diye bi heykeli dikilmediği kaldı o zamanlar aklınız neredeydi

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,591
1,328
113

en güzel yorum türk hakemliğine baskı baskı bunun bu hale geleceği belliydi diyor burada sadece ANKARAGÜCÜNÜN SUÇU YOK
Bunu zmaaninds Ali Koç açıklama yaparken diyecektin olan olduktan sonra halkta diyebiliyor..

Ali Koç AVM lerde takip edin dedi o zmaan çıkıp bunu deseydin ya?
Ya bunların utanması falanda yok

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
203
43
1 hafta oynanmaz milletin gazı alınır ertesi hafta başlarlar ertesi haftaya kadar en az 3 farklı sıcak gündem oluşur memlekette pek çok kişi unutur bu olayı