Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Live777.Net Freespin

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
  • Üyelik ve Promosyon Bonusu (ÇEVRİM ŞARTI YOKTUR)
  • Promosyon kodu ile kayıt olan üyelerimiz kendilerine özel bonusu, üye kayıt işlemi sırasında alırlar.
  • Özel Promosyon kodu olan üyelerimiz haric, tüm yeni üyelere 10 TL BONUS verilir.
  • Promosyon Bonusu ile kazanmanız durumunda sadece bonus miktarı hesabınızdan düşülür, maksimum kazanılabilcek miktara (1.000 TL) kadar olan tüm kazancınızı çekebilirsiniz. Hiç bir çevrim şartı aranmaz.
  • Kayıt olan her üyemiz "Yeni Üye" statüsünde sisteme kayıt olur.
  • İlk para yatırma işlemi ile Üyelerimiz "Bronz Üye" statüsüne yükselir.
  • Para Çekişi yapılabilmesi için "Bronz Üye" statüsüne geçmiş olmak gerekmektedir.
  • Minumum miktarda dahi olsa, Çekişten önce kimlik doğrulamak için Para Yatırmak gerekmektedir.
  • Para Yatırımında İlk para yatırma Bonusundan da istifade edilir
  • Hiç para yatırmadan sadece bonus ile kazancınız maksimum 1.000 TL olabilir.
  • Sadece Promosyon Bonusu almış ve hiç para yatırmamış üyelerimizin, kazançlarını çekebilmeleri için 3 gün içerisinde, minimum miktarda dahi olsa Para Yatırımı yaparak Bronz üye olmalıdır. 3 günü aşan 'yeni üye' statüsündeki hesapların bakiyeleri silinir.
  • Oyunlarda bonus ile oynayan üyelerimiz ile yapılan, etik dışı Para Aktarımları tespit edilir ve iki tarafında hesapları kapanır!
  • Üyelik Bonusu'ndan yararlanabilmeniz için kendinize ait sadece bir kullanıcı hesabınızın olması ve hesabınızı başka bir kimse ile paylaşmamamanız gerekmektedir.
    http://17live777.net/promotions
    Site lisanslıdır en az para yatırmayla 1.000 tl kazancınızın hepsini çekebilirsiniz .

• Beğen
Tepkiler: N/A

Ozibazdemir01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
920
211
43
Konu,baslıfı freespin içine giriyoruz frebet :D düzgün paylaş la bonusları haydarrrr

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,434
3,986
113
Biri de cikip dememis ki promosyon kodu ney???

serdargurler07

Üye
Yeni Üye
18
2
3
2 cesit para yatirma varmis cepbank 20 ve katlari havale 200 minumum dedi minimum cekim kac diye sordum canli destek diyor üye olmadan detay vermeyiz

satiye26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
163
20
18
Bu siteden daha para çeken veya yatırıp oynayan varmı acaba

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Yenidir bence çıkmaz şuanlık tahminimce ilerleyen vakitlerde belli olur

jjason

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
797
94
28
telefona kod gelmiyor.canlı desteğe sordum 2-24 saat içinde gelicektir dedi o ne alakaysa

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
He az önce bende dedim eklemişim neden üye olmuyorum oldum 2 ila 24 saat dedi yarın dene bence kardaş ben öyle dencem