Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Lizbon da Yıkıldık

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113

Avrupa’daki tek temsilcimiz Başakşehir son 32 turu ilk maçına çıktı. Portekiz’de Sporting Lizbon’a konuk olan Başakşehir, sahadan 3-1'lik mağlubiyetle ayrıldı. Jose Alvalade Stadyumu’nda oynanan mücadelede ev sahibine avantajı getiren goller, 3. dakikada Coates, 44. dakikada Sporar ve 51. dakikada Vietto'dan geldi. Başakşehir'in tek sayısını ise 76'da penaltıdan Edin Visca kaydetti.

İki takım arasında oynanacak rövanş maçı 27 Şubat Perşembe günü Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda oynanacak. 57. dakikada sarı kart gören Enzo Crivelli, kritik rövanş maçında cezası nedeniyle forma giyemeyecek.

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,404
4,393
113

Avrupa’daki tek temsilcimiz Başakşehir son 32 turu ilk maçına çıktı. Portekiz’de Sporting Lizbon’a konuk olan Başakşehir, sahadan 3-1'lik mağlubiyetle ayrıldı. Jose Alvalade Stadyumu’nda oynanan mücadelede ev sahibine avantajı getiren goller, 3. dakikada Coates, 44. dakikada Sporar ve 51. dakikada Vietto'dan geldi. Başakşehir'in tek sayısını ise 76'da penaltıdan Edin Visca kaydetti.

İki takım arasında oynanacak rövanş maçı 27 Şubat Perşembe günü Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda oynanacak. 57. dakikada sarı kart gören Enzo Crivelli, kritik rövanş maçında cezası nedeniyle forma giyemeyecek.
Burda gecermiyiz

Lafontaine

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
38
28

Niye yikiliyoruz acaba? 3-0 giden macta 1 gol daha yesek burada 5-0 yenmemiz gerekecekti. 1 gol attik burada 2-0 lik bir galibiyet yetiyor.Kaldi ki bu Basak sehir. Bir gol bulup her macinda kendi sahasinda oyunu kilitleyip kazanan Basaksehir 1 gol daha bulamayacak mi bu kadar mi zor ?
Yıkılacak bir skor degil bu skor. Rakip Real Barca PSG degil ki. Alt tarafi Sporting Lisbon
Onlarin ne kadar turu gecme sansi varsa en az onlar kadar bizimde gecme sansimiz var.
Bana gore Basaksehir turu gececektir.

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,776
151,162
113
Niye yikiliyoruz acaba? 3-0 giden macta 1 gol daha yesek burada 5-0 yenmemiz gerekecekti. 1 gol attik burada 2-0 lik bir galibiyet yetiyor.Kaldi ki bu Basak sehir. Bir gol bulup her macinda kendi sahasinda oyunu kilitleyip kazanan Basaksehir 1 gol daha bulamayacak mi bu kadar mi zor ?
Yıkılacak bir skor degil bu skor. Rakip Real Barca PSG degil ki. Alt tarafi Sporting Lisbon
Onlarin ne kadar turu gecme sansi varsa en az onlar kadar bizimde gecme sansimiz var.
Bana gore Basaksehir turu gececektir.
İnşallah senin dediğin gibi olur dostum ama kötü futbol oynandı başakşehir adına görüşüm

Lafontaine

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
38
28
İnşallah senin dediğin gibi olur dostum ama kötü futbol oynandı başakşehir adına görüşüm
Olur olur insallah. Portekizde buyuk takimlarimiz rahat galibiyet alip donmedi hic.Elendigimiz turlarda hep ucu ucuna kacmistir . Benfica Porto felan olsa bir nebze umudum azalir ama Sporting o kadar ahim sahim bir takim degil geceriz turu Allah'ın izniyle zaten ilk golu erken bulduk mu gerisi corap sokugu gibi gelir.

Matasah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
851
281
63
Olur olur insallah. Portekizde buyuk takimlarimiz rahat galibiyet alip donmedi hic.Elendigimiz turlarda hep ucu ucuna kacmistir . Benfica Porto felan olsa bir nebze umudum azalir ama Sporting o kadar ahim sahim bir takim degil geceriz turu Allah'ın izniyle zaten ilk golu erken bulduk mu gerisi corap sokugu gibi gelir.
Lizbon cok saglam koklu bi takim

Lafontaine

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
38
28
Lizbon cok saglam koklu bi takim
Kök onemli tabi.
Besiktasta 1903 te Fenerbahce 1907 de Galatasaray 1905 te kuruldu .
Ama sayisiz farkli maglubiyetleri var avrupada .
Basaksehirin kökü olmayabilir ama Sporting Lizbonun kokunu sokebilecek bir takim.
Siz Basaksehir burada ilk 15-20 dakika icinde 1 0 one gecmesini imkansiz mi kabul ediyorsunuz.
Bunu yaptigi anda sartlar esitlenecek bu seferde ikinci golu yememeye ugrasacak bir Lizbon acizlik icine dusecek.
Kendi kurdugum hayal tabi :)
Sporting Lizbona elenecegimizi hic dusunmuyorum

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,776
151,162
113
Dediğin gibi İlk yarı 20 dakika çok önemli atarsak çıkarız ama yersek İlk yarı Ozmaan 4ü 5 ide yeriz