Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Maaş Yatmaması Hk.

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Beyler bir kamu kurumu belediyeye ait (bakırköy)bir kurum öğretmenlik yaptım askerlik için çıktım maaşımı 35 günlük içerdeki paramı yatırmadılar ne yapmalıyım nereye şikayet edebilirim telefonlarıma cevap vermiyorlar içerde 10 binden fazla param var

Atknctn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
975
610
93
Beyler bir kamu kurumu belediyeye ait (bakırköy)bir kurum öğretmenlik yaptım askerlik için çıktım maaşımı 35 günlük içerdeki paramı yatırmadılar ne yapmalıyım nereye şikayet edebilirim telefonlarıma cevap vermiyorlar içerde 10 binden fazla param var
cimere yaz direk bro

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,791
5,585
113
benim bildiğim 20 gün maaş ödenmezse 1 hafta falan süre veriyorlar sana şikayet için o sürede şikayette bulunmadıysan hak talep edemiyorsun bir avukata sor yine

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
benim bildiğim 20 gün maaş ödenmezse 1 hafta falan süre veriyorlar sana şikayet için o sürede şikayette bulunmadıysan hak talep edemiyorsun bir avukata sor yine
Olur mu öyle şey. Direk yaz cimere. Şikayet var ve Twitter adreslerine de yaz. O ekran görüntülerini de al mail olarak gönder onlara. Cimer gerekeni 15 gün içinde yapar. Emeğini değil 20 gün. İspatlarsan 5 sene sonra bile alırsın

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,791
5,585
113
bakırköy adliyesinde iş mahkemesine git dava aç tazminat ve süreç uzarsa yasal faiziyle alırsın

ka1gan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,212
1,134
113
Önce ara bulucuya git uzlaşamazsan en son çare mahkeme

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,486
1,389
113
Hocam avukata danış alırsın paranı eninde sonunda

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Hocam avukata danış alırsın paranı eninde sonunda
Çok uzun sürermi adamı arıyorum açmıyor bide belediyeye bağlı bir kurum adam 1 aydır gelefona bakmıyor bugün maaş günüydü yatırmadılar az once aradım açmıyor telefonu ucus moduna alıyor

babayigit20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,139
460
83
Direkt 170 i ara

babayigit20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,139
460
83
Yada unkapanı ssk nın yakınında çalışma bakanlığı ist.bölge müdürlüğü var orada müfettişler var çalışma bakanlığının müfettişleri onlara derdini anlat ....hallederler

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,486
1,389
113
Çok uzun sürermi adamı arıyorum açmıyor bide belediyeye bağlı bir kurum adam 1 aydır gelefona bakmıyor bugün maaş günüydü yatırmadılar az once aradım açmıyor telefonu ucus moduna alıyor
Hukuki süreçi başlatır çokda uzun sürmez ama sen adama mesaj at avukata vercem bana dönüş yapın şeklinde

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,609
5,157
113
O sure icersinde sigorta girisin yapildimi yapildiysa eger 170 i ara yardimci olurlar. Maasinin zaten bankaya yatmasi gerekirdi