Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mail ve SMS Doğrulama Kodu

Bunyaminc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
68
124
33
Arkadaşlar bilmiyorum Benim başımda mı yoksa herkesin başında mı var mail doğrulama ve SMS doğrulama yaptığım sitelerin çoğundan benim mail adresim ve numaramdan Facebook açılmış başka kimsenin başına geldi mi merak ediyorum

Rangersem88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
682
113
43
Arkadaşlar bilmiyorum Benim başımda mı yoksa herkesin başında mı var mail doğrulama ve SMS doğrulama yaptığım sitelerin çoğundan benim mail adresim ve numaramdan Facebook açılmış başka kimsenin başına geldi mi merak ediyorum
Nasıl farkettin bunu nerden bakabliyoruz

Bunyaminc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
68
124
33
Eski Facebook adresime Mail adresimi yazdım girmek istedim farklı bir isim çıkıyor Bir sürü numara kayıtlı inanın herkeste var Bu dikkat edin bu doğrulama kodları hep problem yaşatacak bize

Rangersem88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
682
113
43
Eski Facebook adresime Mail adresimi yazdım girmek istedim farklı bir isim çıkıyor Bir sürü numara kayıtlı inanın herkeste var Bu dikkat edin bu doğrulama kodları hep problem yaşatacak bize
Vallahi sorma ya bu bela yüzünden heryere bilgilerimizi verdik başımıza gelmeyen bisey kalmaz bunun yuzunden ne yapmamız lazım düşünmek lazım biraz

Bunyaminc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
68
124
33
Instagram Facebook Twitter ve bunun gibi daha bir sürü farklı farklı sitelerde numaralarımız ve maillerimiz kullanılıyor

Bunyaminc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
68
124
33
Sitelerin hepsine Biz veriyoruz Arkadaşlar bu promosyonu ama ne yapalım elimizde değil Olmuyor 25 Spin alacağız diye numarana nereden geldi belli olmayan kot geliyor giriyorsun ileride Bunlar çok büyük problem olacak Hepimize Allah sonumuzu hayır etsin

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,663
369
83
Hatta şöyleki bazı üye olduğumuz siteler bize Facebook uzerinden sifre gönderdi ve okeyledik.goneren Facebook yaziyordu