Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet makina123 | Muhabbet

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,104
3,712
113
Önce kızın bi evli mi sevgilisi varmı onu bi öğrensen daha sağlıklı olur bence milletin karısına kızına musallat olmak delikanlıya yakışmaz
bende aynı şekilde düşünüyorum bunu öğrenmemin en sağlıklı yolu kızı karşıma alıp konuşmak ama bu potansiyel yok bende kafa sadece rulete basıyor benim karı kız isini pek sevmem ama bu kız çok başka

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,080
3,401
113
Dostum öncelikle masada otururken masana geldiginde niyetini ifade edip numarasını alabilirsin ortam içinde zorlanıyor isen girişini çıkışını kollayabilirsin.asil en can alıcı fikrimi birdahaki yorumda belirtecegim ben olsam öyle yapardım çünkü.
Kızında ilgisini gerçek manada çektiğini düşünüyorsun bir dahaki gittiginde yanına bir bayan al.Ablan kardeşin kuzenin samimi bir arkadaşın.Oturun masaya yanında gelen hanıma kızı göster bir süre sonra sen tek kalk beraber geldiğin arkadaş kızı müsait bir şekilde masaya çağırsin durumu izah etsin Instagram adresini veya numarasın alsın.nacizane fikrim bu umarım gönlüne göre birşeyler olur. Başarılar diliyorum bol şans 😌 @makina123

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
bende aynı şekilde düşünüyorum bunu öğrenmemin en sağlıklı yolu kızı karşıma alıp konuşmak ama bu potansiyel yok bende kafa sadece rulete basıyor benim karı kız isini pek sevmem ama bu kız çok başka
Yaptığın yanliş dostum üzgünüm ayrıca ayıpta

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,675
5,718
113
Selamun aleykum beyler hepiniz cekilis icin girdiniz ama olay farklı . Kafede begendigim cok asiri güzel olmayan ama bence dünyalar güzeli bi komi var daha doğrusu 1 haftadır böyle. Aynı kafeye gitmekten ben sıkıldım instasını numarasını eşeğim alamadım bugün gittiğimde yoktu muhtemelen üni okuyor yaşı 21 falandır max . Yaw ben bu kızı nerden bulcam zaten calisan lavuklardan biri ters ters bakıyor kafasını gözünü dağıtıcam iyice kafayı bozdum son birkaç gündür bu kızla . Kafe sürekli gidebileceğim bir semtte değil uzak biraz, arabamla dahi gittiğimde 30 dakikayı buluyor varmak .Çalıştığım için de hergün gidemem yani bu hafta gececiyim 12/8. Kız 50 defa masama geliyor sürekli bakışıp duruyoruz ilerisi yok . Ben bu kızı birdaha nerde bulabilirim ve eğer ünideyse haftasonu calisabilir haftasonu da işim var okeyci dostlarım da olmayacak kafeye tek basıma mı gideyim hiç mantıklı gelmiyor bana bu iş . En mantıklı çözüm yolunu üreten dosta 500 fix atacağım biraz da kumar değil de karı kıza kafa yoralım .

Dipnot: En mantıklı cevabı veren kisinin dediklerini yapıp numarasını almam halinde ödül sahibine ulaşacak hayırlı akşamlar
Bir bayan olarak bence geldiğini gördüğün gibi hesap felan isterken yada kendisinin bir zat yüzüne etkilendiğini ve numarasını iste.Zaten uzun zamandır bakisıyoruz diyorsun yanlış düşünmez (yAni direk numaramı felan istedi diye)Ondan sonra arkası gelir ama kendini de bu kadar altcatma fazla ölüyormus gibi onun için oda ters teper ortada kal.Fazlada geç kalırsan eğer güzelse bu sefer sana yar olmaz👍🙏Kısacası nasibinde varsa gerisi çorap söküğü gibi gelir😊

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,689
15,113
113
Umarım başı bağlıdır her gördüğü kıza hallenmemesi gerektiğini öğretirler
Umarım kanka, bir kıza sürekli sürekli bakmak yerine gidip bir defa sansinu denemek en sağlıklısı. En azından niyetini öğrenip ya konuşmaya başlarsın ya da yoluna bakarsın. Sürekli sürekli bakınca kız gelmiyor zaten aw

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Umarım kanka, bir kıza sürekli sürekli bakmak yerine gidip bir defa sansinu denemek en sağlıklısı. En azından niyetini öğrenip ya konuşmaya başlarsın ya da yoluna bakarsın. Sürekli sürekli bakınca kız gelmiyor zaten aw
Ayrıca çoğu işletme böyle fan fin fon mevzularını sevmez işyeri sahibi ehli sünnet biriyse kızı işten kovar durduk yere ekmeğinden olur

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,104
3,712
113
Tamamda kızı niye sahiplendin hemen lavuğun biri bakıyor demişsin senin yaptığınla aynı şey madem vuruldun git konuş alamayanin elinden alırlar herzaman
dostum ben tüm semtimi gezip görmüş biriyim bu kız muhtemelen yeni girdi ve lavuk dedigim kisi de komilerden birisi. Manitası vs. değil kesinlikle.

Fatalblowx

Webmaster
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,572
1,762
113
Selamun aleykum beyler hepiniz cekilis icin girdiniz ama olay farklı . Kafede begendigim cok asiri güzel olmayan ama bence dünyalar güzeli bi komi var daha doğrusu 1 haftadır böyle. Aynı kafeye gitmekten ben sıkıldım instasını numarasını eşeğim alamadım bugün gittiğimde yoktu muhtemelen üni okuyor yaşı 21 falandır max . Yaw ben bu kızı nerden bulcam zaten calisan lavuklardan biri ters ters bakıyor kafasını gözünü dağıtıcam iyice kafayı bozdum son birkaç gündür bu kızla . Kafe sürekli gidebileceğim bir semtte değil uzak biraz, arabamla dahi gittiğimde 30 dakikayı buluyor varmak .Çalıştığım için de hergün gidemem yani bu hafta gececiyim 12/8. Kız 50 defa masama geliyor sürekli bakışıp duruyoruz ilerisi yok . Ben bu kızı birdaha nerde bulabilirim ve eğer ünideyse haftasonu calisabilir haftasonu da işim var okeyci dostlarım da olmayacak kafeye tek basıma mı gideyim hiç mantıklı gelmiyor bana bu iş . En mantıklı çözüm yolunu üreten dosta 500 fix atacağım biraz da kumar değil de karı kıza kafa yoralım .

Dipnot: En mantıklı cevabı veren kisinin dediklerini yapıp numarasını almam halinde ödül sahibine ulaşacak hayırlı akşamlar
Telefonu orada unutmuş gibi yapıp telefonunu bir dostuna ver geri dön kızdan rica et beni arayabilir misin telefonumu kaybettim de arayabilirsen senindir.Vermez se telefonu zaten hiç olmamıştır.

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,080
3,401
113
Zaten bakısiyoruz diyorsun kızın da ilgisini çekiyorsun bellli ki bu duruma nişanlı evli değildir sevgilisi yoktur zaten ha varsa da o doğru biri değildir zaten. @makina123

Janveljan37

BenFero
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,485
1,250
113
Bence çiçeksepetiyle çiçek gönder güzelde bi not yaz numaranıda yaz o zaman döner bu taktik her zaman işe yaramıştır

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,869
25,620
113
Bir bayan olarak bence geldiğini gördüğün gibi hesap felan isterken yada kendisinin bir zat yüzüne etkilendiğini ve numarasını iste.Zaten uzun zamandır bakisıyoruz diyorsun yanlış düşünmez (yAni direk numaramı felan istedi diye)Ondan sonra arkası gelir ama kendini de bu kadar altcatma fazla ölüyormus gibi onun için oda ters teper ortada kal.Fazlada geç kalırsan eğer güzelse bu sefer sana yar olmaz👍🙏Kısacası nasibinde varsa gerisi çorap söküğü gibi gelir😊
Ablacım kızın belkide manitasi vardır önce bunu öğrenmek lazım yakışmaz hemende gidip konuşmak önce bunu sorması lazım kız kafenin içinde taciz ediyo falan filan derse öttürürler adamı acimazlar

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Bilader tarih korkanlari yazmıyor. Masana gelince iş çıkışı bana 10 dakikani ayirirmisin uzun zamandır seninle tanışmak istiyorum dersin geçersin
Medeni cesaret kadında ilgi uyandırır. Kaybedeceğin hiç birşey yok. En fazla hayır der, içersin kahveni kalkarsin bu mevzu da kapanır. Ama evet derse masaya gelip gittice çıkış saati öğrenir köşede bekliyorum dersin çıkar gidersin. Korkma utanma bunlar her insanın yaptığı şeyler.

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,104
3,712
113
Kafenin instagram hesabı var ise oradan takip ediyor mu veya kafenin hesabı takip ediyor mu diye bakabilirsin oradan takip ederek mesajlaşmaya başla ilk etapta numara alma yolunda ilerleme yavaş yavaş ilerle bu şekilde bulamaz isen gidip rahat bir şekilde tanımak istediğini belirt yüzüne karşı
baktım yok

mutluson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
170
42
28

Bol şanslar

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Bi empati yap öyle pay biç bide olaya

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,068
113

Bol şanslar

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,080
3,401
113
Müşteri Komi ilişkisi belki? Kız sipariş mi vericek bişey mi istiyo diye bakıyodur belki?
Kanka seni bilmem ama bakışlardan belli olur be yaa.Bize de bakan oluyor her bakana yürümüyoruz.Belli oluyor yani sebep ne olduğu.