Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet makina123 | Muhabbet

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,105
3,713
113
Bro ben bunlari tecrubeme gore yazdim.kiz dedigin agir olur isi boyle duruma getirdiyse amaci seni maddi yonden kullanmakda olabilir.ama sen asik olursan bunu goremezsin.yasin kac kac iliski yasadin bilmem ama ben birebir cogunu yasadim
tehlike arz ediyo gibi bence de . Dikkatli olmalıyım da dakika basi yaziyo bana o dikkatimi çekti git bi yemek ye dısarı cık hava al sabah aksam tık tık mesaj yaza yaza kafayı bozcak

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,114
3,945
113
Bro ben bunlari tecrubeme gore yazdim.kiz dedigin agir olur isi boyle duruma getirdiyse amaci seni maddi yonden kullanmakda olabilir.ama sen asik olursan bunu goremezsin.yasin kac kac iliski yasadin bilmem ama ben birebir cogunu yasadim
konu sahibine demiyorum ama genel benim yaşadıklarım gördüklerim içinde cidden kızlar erkek arkadaş parası yemeyi çok sever bende yaşadım tonla hata yaptım neyse kafa yok

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,397
44,588
113
yok usta hic para muhabbeti gecmedi daha bu paracı değil herhalde
Bro bulandirma denizi uyandirma kerizi demisler dur hele daha 1 ay olmus.mesela bulusunca bi uerde yemek yiyince yada kahve icince dur ben odeyeyim dedimi hic?yada cok masraf etmeyelim falan dedimi?

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,105
3,713
113
Konuşmayi bilmiyon ki kardeşim kıza yollu dedin ünide boşta kız yoktur dedin alayı yolunda dedin kızı burda reklam ettin şimdi manitamu diyosun
reklam degil etiket o salak . yollu olma ihtimali hala yok değil içinden belki baska seyler geciyodur bilemeyiz .Burda karı kızı millet napsın açlıktan bayılacak herkes kod bonus diye ölecekler kız falan umrumda mi milletin cok konusma

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,105
3,713
113
Bro bulandirma denizi uyandirma kerizi demisler dur hele daha 1 ay olmus.mesela bulusunca bi uerde yemek yiyince yada kahve icince dur ben odeyeyim dedimi hic?yada cok masraf etmeyelim falan dedimi?
hep o ödedi kumarda batığım dedim 2 porsiyon İskender odettim saka degil