Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet makina123 | Muhabbet

Fatalblowx

Webmaster
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,572
1,762
113
herkes kahpe olmus reis bilmiyorum da pek hayra alamet değil gelip istemesi . Biliyosun bizim ulkede kızların hepsinin poposu çekirdek kamyonu gibi . Surekli havada
Bizim ülke de ki kızların en büyük sorunu.Ruslar da bile yok böyle havalar.Hayirlisi olur umarim senin için.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,381
44,579
113
umrumda olmaz ki o yazmadıkca ben ona yazmam zaten keyfi bilir ben kosacagıma o kossun pesimden benden dünyada 100 tane varsa ondanda 100 tane var kızlar hic kusura bakmasın
Konuyu acarken hic oyle demiyordun.onu nasil ayarliycam diye gelip burda konu bile acdin bro

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,114
3,945
113
umrumda olmaz ki o yazmadıkca ben ona yazmam zaten keyfi bilir ben kosacagıma o kossun pesimden benden dünyada 100 tane varsa ondanda 100 tane var kızlar hic kusura bakmasın
bende bunu yapmadım zamanında cidden onun yazmasını beklemek lazım yoksa kıymet bilmiyorlar

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,104
3,712
113
bence aşk diye birşey yok herşey karşılıklı çıkar ilişkisine bağlı
ask olmaz olur mu dost. korona yeni cıktıgında tanıstıgıö Sivaslı bi kız vardı bana cok asikti rulette kaybettikçe ona pstlardım hic sesini çıkarmazdı bilirdi cunku benim durduk yere sövmeyeceğimi falan ben ama hic fiziğine yuzune vs. bakmadım o kızın . Güzel miydi güzeldi ama ayrı bir vibeı vardı arada oluyor oyle. Hala ekli bende ama polislik oldum abisiyle konusmuyoruz o yuzden. Ha başı derde girse ilk ben giderim yanına orası ayrı

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,114
3,945
113
ask olmaz olur mu dost. korona yeni cıktıgında tanıstıgıö Sivaslı bi kız vardı bana cok asikti rulette kaybettikçe ona pstlardım hic sesini çıkarmazdı bilirdi cunku benim durduk yere sövmeyeceğimi falan ben ama hic fiziğine yuzune vs. bakmadım o kızın . Güzel miydi güzeldi ama ayrı bir vibeı vardı arada oluyor oyle. Hala ekli bende ama polislik oldum abisiyle konusmuyoruz o yuzden. Ha başı derde girse ilk ben giderim yanına orası ayrı
bilmiyorum valla bana hep çıkarcıları denk gelmiş demekki şans işi diyelim ozaman

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,486
7,183
113
Aşk ile dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş...