Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Marco Kerem

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,615
44,655
113
Bence bu olayin bi gecmisi var sadece o hareket icin degildir bu saldiri bu sus isaretide bardagi tasiran son damla olmus belliki ben fenerliyim ama bu duruma yinede uzuldum.olayin aslini ogrenmek isterdim ama ne yazikki ogrenemeyiz ama dedigim gibi bu olaylarin oncesi mutlaka vardir.o cocuk marcaodan yasca bayagi kucuk belki saygisizligina tahammul edememistir

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,774
10,381
113
Bence bu olayin bi gecmisi var sadece o hareket icin degildir bu saldiri bu sus isaretide bardagi tasiran son damla olmus belliki ben fenerliyim ama bu duruma yinede uzuldum.olayin aslini ogrenmek isterdim ama ne yazikki ogrenemeyiz ama dedigim gibi bu olaylarin oncesi mutlaka vardir.o cocuk marcaodan yasca bayagi kucuk belki saygisizligina tahammul edememistir
Reis saygisizlik varsa kafa atilmaz yumruk sallanmaz büyük cogu zaman affedicidir.bu adam gecen senede bi bok yedi hazirlik macinda terim tolunayla anlasip maci oynatmadi görüntü yok sakladilar mantik kötü stoper yok biz bunu harcamayalim mantigi kötü ya itibar giderse...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,615
44,655
113
Hic bisey olmaz ozur diledi biraz para cezasi verilir olay kapanir bosuna kafa yormayin

ronaldo44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,691
1,012
113
Duruş kuruştan önemlidir yerine adam yok diye bütün takımı sıra dayağına çeksin @ronaldo44 dostumun dediği gibi fatih terim adamsa bir hafta dahi oynatmaz
dost ben bu olay için demedim sadece genl olarak öyle bir hoca fatih terimde şenol güneşde işleri güçleri hikaye uydurmak içinde bulundukları durumdan başkalarını sorumlu tutmak kaybedilen maçtan sonra verilen röportajları açın izleyin bu adamlar başarı olduğunda ortaya ben ben diye atılan başarısızlıkta birilerini kurban eden kişiler ha başkada lanet olsun türk futboluna

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
dost ben bu olay için demedim sadece genl olarak öyle bir hoca fatih terimde şenol güneşde işleri güçleri hikaye uydurmak içinde bulundukları durumdan başkalarını sorumlu tutmak kaybedilen maçtan sonra verilen röportajları açın izleyin bu adamlar başarı olduğunda ortaya ben ben diye atılan başarısızlıkta birilerini kurban eden kişiler ha başkada lanet olsun türk futboluna
Zaten baksan 8-10 tane hoca var hep sürekli değiş tokuş yapıyorlar takımları en kötü dediğimiz hocanın trilyonları var