Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Masterbetting 100₺ Nakit Bonus

elliott

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
834
521
93
Mesaj geldi ilk defa gördüm çok merdiven altı bir site belliki , neyse vakit öldüreyim bari diye kayit oldum (Kayıt olurken "Doğum Yeri" diye bilgi isteyen ilk Site)

Sonrasında daha sms görüntüsünü atmam ile "Aynı IP..." demesi arasında oyun konsolu kolu tepkime süresi kadar zaman anca vardır.

Büyük ihtimal bunlar bilgi çalıp 3.Partilere dağıtıyor.
Sakın bulaşmayın uyarayım.

Ekli dosyalar

Halukfb1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
59
28
Bulaşmayın bu siteye 100 TL ye bile 20 kat çevrim ister para kaybettirene kadar oynatır çöp site merdiven altı..

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Birden fazla üyelik varsa niye kapatmıyorsun deseydin

babaerdo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
156
747
93
bende dün açtım mail gelmişti ip vs demesinler diye gittim babamın mobil veri ile kayıt oldum yine ip dediler :D

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Mesaj geldi ilk defa gördüm çok merdiven altı bir site belliki , neyse vakit öldüreyim bari diye kayit oldum (Kayıt olurken "Doğum Yeri" diye bilgi isteyen ilk Site)

Sonrasında daha sms görüntüsünü atmam ile "Aynı IP..." demesi arasında oyun konsolu kolu tepkime süresi kadar zaman anca vardır.

Büyük ihtimal bunlar bilgi çalıp 3.Partilere dağıtıyor.
Sakın bulaşmayın uyarayım.
Grandpashabet gibi aynı canlı destek uslubu oda, dolandırıcı

nusreetkara

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
56
13
8
sıkıntılı her şeye bişey buluyorlar bana da sms mail yolluyorlar giriyorum bişeyler sallıyorlar

Altan5444

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
71
11
8
Site tamamen sahtekar uyelik yaptim sms gondermediler baglandim numara verdiler tekrar baglandim canliya hesabijiz kapatildi dediler kurrus bile yatirrmam bu siteye saddce bilgi topluyor ve yolacak kaz ariyor bu site

Ekli dosyalar

besyocu11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
333
31
28
8000 tl mı ödemediler aman yatırım yapmayın

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,886
1,504
113
Bunlar bi ara buraya sponsor olduydu desteği bile artist kabadayı gibi konuşuyordu artist grandpashanın betco şubesi buınlar :D

Salih3427

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
224
94
28
Mail gelmişdi 100 TL nakit mailine tanımlı çevrim şartsız canlı destege bağlanıp isteyin diye üye oldum ve sonuç Fatma denen mal yazdığım okundu olur olmaz çoklu ip diyip sohbeti kapattı terbiyesiz kadın işim gücüm yok çoklu üyelik açım bide ilk defa gördüğüm bir site.

Ekli dosyalar

forzatamer42

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
96
26
18
Mail gelmişdi 100 TL nakit mailine tanımlı çevrim şartsız canlı destege bağlanıp isteyin diye üye oldum ve sonuç Fatma denen mal yazdığım okundu olur olmaz çoklu ip diyip sohbeti kapattı terbiyesiz kadın işim gücüm yok çoklu üyelik açım bide ilk defa gördüğüm bir site.
Yavsaklar sana ip demis yine bana kimlik bilgilerin hatali dedi sokuk benim bilgilerimini sanki benden daha iyi biliyorlar ama iyi oldu yarin bir gun elimiz kayar yatirim falan yapardik ne bok olduklarını başta belli etti millet dikkatli olsun paraniza yazik etmeyin

Salih3427

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
224
94
28
Yavsaklar sana ip demis yine bana kimlik bilgilerin hatali dedi sokuk benim bilgilerimini sanki benden daha iyi biliyorlar ama iyi oldu yarin bir gun elimiz kayar yatirim falan yapardik ne bok olduklarını başta belli etti millet dikkatli olsun paraniza yazik etmeyin
Dostum canım sıkkındı sayende güldüm demekki kimlik bilgilerimizi bizden iyi biliyor o.cocuklari. pişman oldum üye olduğuma.

Elif48

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
67
21
8
Önceden iyidi şimdi bozdu 3 k yi iç günde ödediler bulaşmayın derim 😁