Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Maxwinbet 20 Freespin Deneme Bonusu

fatih424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
924
242
43
20 Freespin Bonusun Çevrim Şartı Nedir ?
Aktarılan FreeSpin Şartları:
*Aldığınız Freespinler MrSlotty sağlayıcısına ait olan Aztec Pyramids oyununda geçerlidir.
*Freespin kazancı direkt olarak ana bakiyenize aktarılmaktadır.
*Promosyon kazancı ve ana paranız yalnızca slot alanında geçerlidir.
3- Aldığınız FreeSpinin kazancını maksimum 100 TL olacak şekilde çekebilirsiniz. 100 TL’nin üzerindeki bakiyeler düzenlenmektedir.
4- Çekim yapabilmeniz için minimum 50 TL yatırım yapmanız ve bu yatırımınızın anapara çevrimini tamamlamanız gerekmektedir.Yatırım yapmadan önce bonus bakiyenisi düzeltmek için canlı destek hattına bağlanınız.

Site: www.maxwinbet333.com

Ekli dosyalar

Soner277

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
78
23
8
Ben 100 TL yaptım hesapta duruyor 50 atsam oda gider diye hiç uğraşmadım çekim yapanda yok sanırım

musty58

Üye
Yeni Üye
15
3
3
20 Freespin Bonusun Çevrim Şartı Nedir ?
Aktarılan FreeSpin Şartları:
*Aldığınız Freespinler MrSlotty sağlayıcısına ait olan Aztec Pyramids oyununda geçerlidir.
*Freespin kazancı direkt olarak ana bakiyenize aktarılmaktadır.
*Promosyon kazancı ve ana paranız yalnızca slot alanında geçerlidir.
3- Aldığınız FreeSpinin kazancını maksimum 100 TL olacak şekilde çekebilirsiniz. 100 TL’nin üzerindeki bakiyeler düzenlenmektedir.
4- Çekim yapabilmeniz için minimum 50 TL yatırım yapmanız ve bu yatırımınızın anapara çevrimini tamamlamanız gerekmektedir.Yatırım yapmadan önce bonus bakiyenisi düzeltmek için canlı destek hattına bağlanınız.

Site: www.maxwinbet333.com
Sitede canlı destek çevrim dışı boşuna zaman ayırmayın

Sonne11

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5
0
3
Bu site tamamen dolandırıcılık üzerine kurulu bir site. Arkadaşım papara hesabını kaptırdı bunlara ödemesini yapmadılar. Canlı desteğe bağlanınca bir whatsap numarası veriyor. Yazıyorsun günlerce cevap verilmiyor :d

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,248
4,091
113
Bu site tamamen dolandırıcılık üzerine kurulu bir site. Arkadaşım papara hesabını kaptırdı bunlara ödemesini yapmadılar. Canlı desteğe bağlanınca bir whatsap numarası veriyor. Yazıyorsun günlerce cevap verilmiyor :d
aynen banada aynı olayı yaşadım beyler boşa. Kürek çekmeyin site tokatci

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Baslicamsimdi sanada ne hortlatiyon olum konuyu

uzman34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
937
308
63
Bu o.cocuklarinin reklamını mı buldunuz bula bula süzme bunlar

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Yav tamamda ne alaka ne alaka 7 ay önceki konu

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
Banada mail atmisti bunlar papara icin bi dusundum ama guvenmedim iyki guvenmemisim

deli_gibi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,532
644
113
50 tl yatırımlı deneme bonusu :) ALMAYIN + ALDIRMAYIN .....gereksiz