Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Merhaba 2024 Dost

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,654
113
Yeni yılınız kutlu olsun. 2024 ülkemiz için ve biz kumarcılar için hem ekonomik hem psikolojik olarak güzel bi sene olur umarım. Herkese ailesiyle sevdikleriyle doya doya güleceği mutlu olacağı bi sene diliyorum.

Kerpo

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
82
47
18
Yeni yılınız kutlu olsun. 2024 ülkemiz için ve biz kumarcılar için hem ekonomik hem psikolojik olarak güzel bi sene olur umarım. Herkese ailesiyle sevdikleriyle doya doya güleceği mutlu olacağı bi sene diliyorum.
Herkese Mutlu, sağlıklı ve bol kazancli yıllar dilerim. 🙏

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,458
8,693
113
Tskrlr dost yeni yılın güzel olsun

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,983
1,340
113
Beyler inşallah herkes için umduğu olmuş olarak biterek 204ll24 bana çok dokundu 2023 su

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,418
3,989
113
Amin dost savassiz depremsiz cinayetsiz refah dolu bir yıl olsun insallah

Lugoj

47
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,684
3,629
113
Noel babayı hayla göremedik aw

iceman0606

Umutsuz menfaatler için kumar oynanan günler...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,295
2,511
113
Kumarcıların kumarı bıraktığı yeni bir hayata adım attığı bir yıl olur inşallah. Kumarsız nice mutlu yıllara dost

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,745
113
Sağol kardeşim iyi seneler seviliyorsun

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,604
2,943
113
Başta yönetimimiz, medarı iftaharımız @Başkan sonra reis @Shellac sonra güzel insan @Daimon olmak üzere..
Reelde görüştüğüm, telefonla irtibat kurduğum, buraya adını, nickini yazamadığım bir sürü kardeşimin yeni yılını kutlar, aileleri, sevdikleri ile birlikte nice nice mutlu güzel yıllar geçirmesini dilerim.
Yeni yıl önce sağlık, sonra aşk, sonra huzur, sonra para getirsin herkese..
Bizler burada güzel bir aileyiz..

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,182
1,441
113
2023 te garibandik 2024 tede aynıyız değişiklik yok

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,697
24,781
113
Tesekkurler dost mutlu yillar. umarim yazdigin gibi olur herkes borcunu kapatir zevkine oynar :)

BARON67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
1,235
113
İyi yıllar beyler bol Max winli bir sene olsun

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,745
113
Başta yönetimimiz, medarı iftaharımız @Başkan sonra reis @Shellac sonra güzel insan @Daimon olmak üzere..
Reelde görüştüğüm, telefonla irtibat kurduğum, buraya adını, nickini yazamadığım bir sürü kardeşimin yeni yılını kutlar, aileleri, sevdikleri ile birlikte nice nice mutlu güzel yıllar geçirmesini dilerim.
Yeni yıl önce sağlık, sonra aşk, sonra huzur, sonra para getirsin herkese..
Bizler burada güzel bir aileyiz..
Sağol kardeşim seninde yeni yılın kutlu olsun,nice seneler