Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Milli Takım Dünya Kupasına Gider Mi ?

Milli Takım Dünya Kupasına Gider Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    35

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Türkiye Hollanda maçı ne zaman? A Milli Takım maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Norveç maçıyla işleri zora sokan Milli Takımımız Dünya Kupasına Gider Mi ?
Şenol Güneş uluslar liginde küme düşürdü, avrupa şampiyonasında sıfır çekti hala devam edildi hezimetler sonrası gönderildi getirilen teknik direktör sadece alman ümit takımında başarılı olmuş zaten orda o oyuncularla başarılı olmayanı döverler şimdi dün yetersiz olduğu ortaya çıktı takım hücüm ederken yaptığı deşikliklerle takım nerdeyse yeniliyordu gol lazım kenan karamanı alıyor oyuna serdar dursun ve halil dervişoğlunu niye alıyorsun kadroya, mill takım kalan maçlardan sadece Cebelitarık maçını kazanır maalesef

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Şunun sorduğu soruya bakın bu adam gazatecilik yapıyor yazık..
Bu çocuk ilk defa milli oluyor yıllardır hakan çalhanoğlu ne verdi bu takıma hala ilk 11 oynuyor zaten Berat ümit milli takımda yıllarca oynadı acemi ne demek burak yılmaz alacağı topa giderken kendini yere atıyor sürekli kaleci polemiği çıkarılıyor Uğurcan oynasa ne olur Altay oynasa ne sen kaleye 20 şut çektirirsen golü yersin milli takımın oyucusunun üstünde ayyıldız var herkes kendi takımındaki oyuncuyu tutuyor böyle saçmalık olurmu

Warosa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,381
2,224
113
Gitmesin diyecegim aklima gelmezdi ama gitmesin.Rezil oluyoruz ustune cayciya kadar prim veriyolar.

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Bu çocuk ilk defa milli oluyor yıllardır hakan çalhanoğlu ne verdi bu takıma hala ilk 11 oynuyor zaten Berat ümit milli takımda yıllarca oynadı acemi ne demek burak yılmaz alacağı topa giderken kendini yere atıyor sürekli kaleci polemiği çıkarılıyor Uğurcan oynasa ne olur Altay oynasa ne sen kaleye 20 şut çektirirsen golü yersin milli takımın oyucusunun üstünde ayyıldız var herkes kendi takımındaki oyuncuyu tutuyor böyle saçmalık olurmu
Bunların derdi milli takım değil dost Trabzonspor'un oyuncusu olduğu için böyle soru sorabiliyor. Ertem şener de Uğurcan için bordu mavi eldivenle milli takım maçına çıkamazsın diye twit atmış Puma'nın ürettiği eldivene laf ediyor karşı takım kalecisi de aynı eldivenle çıktı maça kuyruk acıları var bunların :)

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Bunların derdi milli takım değil dost Trabzonspor'un oyuncusu olduğu için böyle soru sorabiliyor. Ertem şener de Uğurcan için bordu mavi eldivenle milli takım maçına çıkamazsın diye twit atmış Puma'nın ürettiği eldivene laf ediyor karşı takım kalecisi de aynı eldivenle çıktı maça kuyruk acıları var bunların :)
Ben Fenerbahçeliyim benim çocukluğum dan beri Fenerbahçeli kaleciler milli takım kalesini korudu engin, rüştü, volkan hatta volkan babacan ve mert günok Fenerbahçe altyapısından bu kadar polemik yoktu milli takım futbolcusunun takımı olmaz her şartta desteklersin bu genç çocuklarla uğraşacaklarına hakan çalhanoğlu, burak, ozan ne yapıyor onlara baksınlar

Alliance

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
4,714
5,244
135
Ben Fenerbahçeliyim benim çocukluğum dan beri Fenerbahçeli kaleciler milli takım kalesini korudu engin, rüştü, volkan hatta volkan babacan ve mert günok Fenerbahçe altyapısından bu kadar polemik yoktu milli takım futbolcusunun takımı olmaz her şartta desteklersin bu genç çocuklarla uğraşacaklarına hakan çalhanoğlu, burak, ozan ne yapıyor onlara baksınlar
Konu gs fb oyuncuları falan değil konu bence birazda ruh meselesi yani kendi takımlarında nasıl milli takımda nasıl ?

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Konu gs fb oyuncuları falan değil konu bence birazda ruh meselesi yani kendi takımlarında nasıl milli takımda nasıl ?
Bu ruhun gelmesi için milli takıma seçilince sevinçten ağlayacak adamlar lazım kaç maçtır kötü sonuç alıyoruz hakan,burak,ozan, zeki hep ilk 11 de hep aynı oyuncularla değişik sonuç almaya çalışıyoruz

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,824
917
113
Kenan Karaman bir yolunu bulup takımı kurtaracaktır rahatlayın... Unutmayın hala bizim takımımızda şükredelimki rakibimiz değil

(!)

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Gitmez cunku arastirilma yapılsın, hangi menejerin kac topçusu var diye resmen takımları menejerler kuruyor

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
İlk gittiğimiz dünya kupasında 23 yaşındaydım şimdi olduk 42 inşallah ölmeden bi dünya kupası daha görürüz

KUMARBAZ1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,629
8,388
113
bu kadroyla bu oyunla kesinlikle gidemeyiz akşamki Letonya maçını izledim inanki sanki amatör bir takım gibiydiler

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Takım umut vermiyor hiçbirşey yapmayan adamlar oynuyor dün takım hiçbirşey oynamadığı halde oyuncu değiştirmeyen nasıl bir zihniyet anlamadım letonyayı şansa yenen takım dünya kupasına gidemez

prague16

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
77
30
18
2. olarak gitsek(bence zor) bile play-off turunda eleniriz. Malesef bu kadro hiç güven vermiyor