Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Milli Takım

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Neden bazı futbolcuları gerektiğinden fazla abartiyoruz mesela Semih kilicsoy bana göre hiçbir özelliği olmayan bı futbolcu bianda aguero yapıyoruz milli takım hassasiyeti olduğu için birazda sinirlendim bu konuyu açtım yani kaliteli bir futbolcu olmamasına rağmen tepkilerle milli takıma geldi

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Neden bazı futbolcuları gerektiğinden fazla abartiyoruz mesela Semih kilicsoy bana göre hiçbir özelliği olmayan bı futbolcu bianda aguero yapıyoruz milli takım hassasiyeti olduğu için birazda sinirlendim bu konuyu açtım yani kaliteli bir futbolcu olmamasına rağmen tepkilerle milli takıma geldi
Bsnsjfjajdjsjnskskf ilk cümleden sonra bıraktım okumayı

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,863
24,914
113
Aynen misal kerem süperdi helal olsun milli takimda 11 kerem olsa alirdik kupayi

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,138
3,796
113
haklısın kardeşim semih kim la. semih kardeşimizin bi tane özelliğini söyleyin bende daha konuşmucam futbol . Burak yılmaza sövdük git dedik gitti onun yerini dolduramadık semih kim abi gözünüzü seveyim ya. Koca türkiyede bi bitirici drogba haaland tarzı ağır vurdu mu oturtan golcu yok mu . Böyle ayaksızlara mı kaldı bizim ülke. Cok yazık

frenkeştayn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,977
1,375
113
Merih demiral topçuysa bende topçuyum böyle rezillik görmedim

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Forvet dediğin top tutacak arkadaşlarına pozisyon haİrlayacak kafa topu alacak ikili mücadelede ayakta kalacak sut özelliği olacak malesefki hiçbiri yok keşke olsaydı ama yok

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Necip şu kadroda abdülkerim hariç diğer tüm stoperlerden daha iyi

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye