Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet milliyet34 / Şanssızlık

milliyet34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
14
8
Dün psgnin maçında 1 gol daha olmadığı için 7K dan
Bugün fildişi sahili 90+3 de gol yediği için 12K dan.
Oldum….

RULETTE 7.5K yı da üst üste üç defa 0 geldiği için kaybettim .
AC63481F-CD10-42A9-8BCE-E1F2A5CEDE98.jpeg

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Dün psgnin maçında 1 gol daha olmadığı için 7K dan
Bugün fildişi sahili 90+3 de gol yediği için 12K dan.
Oldum….

RULETTE 7.5K yı da üst üste üç defa 0 geldiği için kaybettim .
Ekli dosyayı görüntüle 202665
Oda senin hatan Reis Rulette 2 kere bir sayı geliyorsa 3. defa basılırdı o değilde bu masada oynasam çok para alırmışım kendi sistemime göre yaw
geçmiş olsun bu arada

Son düzenleme:

milliyet34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
14
8
EK olarak holiganbet özel oran giresun-k.paşa ve hatay -gs kg olur oynamıştım. Giresun gol atamadığı için oda yattı. ( yüklü basmıştım)

curry

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
284
63
Oda senin hatan Reis Rulette 2 kere bir sayı geliyorsa 3. defa basacaksın o değilde bu masada oynasam çok para alırmışım kendi sistemime göre yaw
geçmiş olsun bu arada
hocam ruletin öyle bi sistemi olduğunu sanmıyorum. akşama kadar 2 sayı arka arkaya gelmesini bekleyip 3. kez aynı rakama bas tüm kasanı o halde :)

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
hocam ruletin öyle bi sistemi olduğunu sanmıyorum. akşama kadar 2 sayı arka arkaya gelmesini bekleyip 3. kez aynı rakama bas tüm kasanı o halde :)
Benim demek istediğim o muydu sence ? 2 kere geldiyse tekrar basmalısın gelmesini öngörerek gelecek demedim.
Rulet oynamadığın belli Boş laf yapacaksan gidip biraz izle anlarsın.

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,520
4,792
113
Reis 36 ya basardik o zman kasayi yatardik 😁😁

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,853
4,841
113
kardeşim adama laf ediyorsunda rulet işi şans işidir ve @Kaneko55 nun dediği gibi 36 ve 17 de var iki kez üst üste gelen o zaman senin tez çürüyor :D

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,520
4,792
113
kardeşim adama laf ediyorsunda rulet işi şans işidir ve @Kaneko55 nun dediği gibi 36 ve 17 de var iki kez üst üste gelen o zaman senin tez çürüyor :D
Yok 1 kere gelince rakam örnek ben 34cuyum 2.ye ufak atarim tekrarina ama 2.ye gelirse hayatta 3 yesans wermem ama her oynayanin bi totemi wardir.. @KARTALizma bi rulet oynamadigin wardi onuda oyna haa 😁😁

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,853
4,841
113
Yok 1 kere gelince rakam örnek ben 34cuyum 2.ye ufak atarim tekrarina ama 2.ye gelirse hayatta 3 yesans wermem ama her oynayanin bi totemi wardir.. @KARTALizma bi rulet oynamadigin wardi onuda oyna haa 😁😁
kanka ben spor dışına çıkmam. arada bi spin oynarım o da freespinlerden :D

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,520
4,792
113
kanka ben spor dışına çıkmam. arada bi spin oynarım o da freespinlerden :D
Arkadasin yattığı fildişinin yedigi golü gorsen sporu birakirisn kaleci kornere giden topu iceri atti adam bos kaleye gol atti kendinide sakatladi zaten. Sen spine dewamkee :):)

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,853
4,841
113
Arkadasin yattığı fildişinin yedigi golü gorsen sporu birakirisn kaleci kornere giden topu iceri atti adam bos kaleye gol atti kendinide sakatladi zaten. Sen spine dewamkee :):)
kanka o maçı canlı izledim. salak kaleciye çok sövdüm. 2 tane 10$ dan etti beni sportsbette. maç öyle bitse 10$ geliyordu.
bi de 6da6 için cezayire kalacaktı ordan da 10 dolar gelecekti. geri zekalı korner olmasın diye gol yedirdi.

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Reis benim dediğim tez değil anlamak mı istemiyorsunuz yoksa okumadan cahil gibi cevap mı veriyorsunuz? 2 kere geldiyse 3.ye basılırdı diyorum ben 6 defa üst üste rakam getirdiklerini gördüm rulette şans işi değil rulet bu arada şans başka rulet başkadır.

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,520
4,792
113
Reis benim dediğim tez değil anlamak mı istemiyorsunuz yoksa okumadan cahil gibi cevap mı veriyorsunuz? 2 kere geldiyse 3.ye basılırdı diyorum ben 6 defa üst üste rakam getirdiklerini gördüm rulette şans işi değil rulet bu arada şans başka rulet başkadır.
Reis olay tez mez sayisal sözel gidecek galiba 😁😁

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,853
4,841
113
şans işi değilse nedir? ayrıca cahil falan diye yazman hoş olmamış. herkes seninle aynı düşünceyi paylaşmıyor diye cahil olmuyor. bu düşünce yapısı senin cahilliğini gösterir dostum. biraz daha üslubunu düzeltip yazarsan sevinirim.

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
şans işi değilse nedir? ayrıca cahil falan diye yazman hoş olmamış. herkes seninle aynı düşünceyi paylaşmıyor diye cahil olmuyor. bu düşünce yapısı senin cahilliğini gösterir dostum. biraz daha üslubunu düzeltip yazarsan sevinirim.
Önce yazdıklarımı oku ondan sonra cevap ver o zaman okey ? öyle bedavadan girip cümlenin başını okuyup sonunu okumadan atlamayın her şeye.
Şans dediğin sayısal loto milli piyango gir 5bin yükle çok şanslı olduğun gün vur renk'e bakalım geliyor mu o şans seninle.
Bilgin olmadan rulet oynarsan evi arabayıda satsan bir şey yapamazsın sabretmeyi ve kendine hakim olmayı bilmelsin.

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,853
4,841
113
Önce yazdıklarımı oku ondan sonra cevap ver o zaman okey ? öyle bedavadan girip cümlenin başını okuyup sonunu okumadan atlamayın her şeye.
Şans dediğin sayısal loto milli piyango gir 5bin yükle çok şanslı olduğun gün vur renk'e bakalım geliyor mu o şans seninle.
Bilgin olmadan rulet oynarsan evi arabayıda satsan bir şey yapamazsın sabretmeyi ve kendine hakim olmayı bilmelsin.
senin harbiden sorunların sıkıntıların var sanırım arkadaşım. yazdığını okuduğumu yada okumadığımı bilmediğin halde ezbere konuşuyorsun. çok zeki sanıyorsun kendini sanırım ama madem o kadar iddialısın rulet konusunda dediklerini yapar ve buralarda boş beleş konuşmaz oyununu oynardın. sen de çok iyi biliyorsun ki bu oyunların genel adı bile şans oyunları diye geçer. boş yapma burda millete hava kasacağım diye.

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Rulet oynayan bilirki 0 atarsa 0 çevre oynanır ben yıllardan beri oyle oynarim ve izlediğim videolar youtube de falan herkes 0 atınca 0 çevre oynuyor neredeyse sen baya hatta yapmışsın reis gecmis olsub

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
senin harbiden sorunların sıkıntıların var sanırım arkadaşım. yazdığını okuduğumu yada okumadığımı bilmediğin halde ezbere konuşuyorsun. çok zeki sanıyorsun kendini sanırım ama madem o kadar iddialısın rulet konusunda dediklerini yapar ve buralarda boş beleş konuşmaz oyununu oynardın. sen de çok iyi biliyorsun ki bu oyunların genel adı bile şans oyunları diye geçer. boş yapma burda millete hava kasacağım diye.
Rulet'e şans oyunu diyorsan hayatında rulet oynamamış adamsındır fazla söze gerek yok

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,853
4,841
113
Rulet'e şans oyunu diyorsan hayatında rulet oynamamış adamsındır fazla söze gerek yok
oynadığımı iddia etmedim zaten ben. ben bu oyunların geneli şans oyunu diyorum. aksini iddia eden varsa her oynadığını getirmeli şans değilse diyorum. bunu anlayamıyorsun sanırım okuduklarından. anlayamıyorsan da dediğin gibi fazla söze gerek yok. boşa çaba.