Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

milosbet yeni üyelere 25 tl

zlatan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,943
706
113
1,5 yıl önce burdan oynardim. Bir kere cepbankı biz çekmedik dediler. 1 ay sonra neyi farkettilerse hesabıma geri yüklemislerdi. En fazla 1k çekmistim hiçbir çekimde sorun yaşamadım.

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
1,5 yıl önce burdan oynardim. Bir kere cepbankı biz çekmedik dediler. 1 ay sonra neyi farkettilerse hesabıma geri yüklemislerdi. En fazla 1k çekmistim hiçbir çekimde sorun yaşamadım.
Ben de çekimlerde bir sorun yaşamamıştım ama sonradan farklı sitelere yöneldim.twitter paylaşımlarını gördüm paylaşmak istedim belki faydalanan arkadaşlar olur diye.

zlatan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,943
706
113
Ben de çekimlerde bir sorun yaşamamıştım ama sonradan farklı sitelere yöneldim.twitter paylaşımlarını gördüm paylaşmak istedim belki faydalanan arkadaşlar olur diye.
Benim de öyle oldu kötü diye değil alternatif sitelere yönelmiştim ben de. Değerlendiren olursa bol şans..

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,666
71,935
21,113
bu site sürekli renk logo değiştiriyor :)

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
Herkes bunların sahtekar dolandırıcı olduğunu biliyor

Ramazi54

Üye
Yeni Üye
30
2
8
Benimde 40 tl cepbank imi hiç edecek kadar basit bir site para çekildi ama biz cekmedik dediler o gün bugün ugramam 40 a çöken herseyi yapar

ez4242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,678
1,282
113
Çeken varmı beyler güvenilirim çevrim tamam ona göre yatırım yapıcam