Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Moneypay Borcu Hk.

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,859
3,486
113
Ödenmemiş Hazır Limit borcunuz yasal takip birimine devredilmiş olup, borcunuzla ilgili kısa süre içerisinde icra takibi başlatılacaktır. Hukuk Birimi İletişim Numarası: 05461941989 B040

Borcum 1200 TL geçen gün ödeyecektim ödeyemedim öde butonuna basılmadı gerçekten avukata verilir mi yani bir yasal hakları var mı sonuçta uygulama ile verdiler

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,160
2,895
113
Ödenmemiş Hazır Limit borcunuz yasal takip birimine devredilmiş olup, borcunuzla ilgili kısa süre içerisinde icra takibi başlatılacaktır. Hukuk Birimi İletişim Numarası: 05461941989 B040

Borcum 1200 TL geçen gün ödeyecektim ödeyemedim öde butonuna basılmadı gerçekten avukata verilir mi yani bir yasal hakları var mı sonuçta uygulama ile verdiler
kardeş bende yeni ödedim bir sıkıntı olmaz 2 3 senelik borcum vardı moneypay dan ödeniyor collendiden odeyemiyorsun moneypay uygulamasına gir kendi banka kartından veya kredi kartından yaptırabilirsin

hypersonic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
204
105
43
Bence en kısa sürede öde. Moneypay müsama göstermiyor avukata gidince. Üstüne bir de avukat ve dosya masrafı ödersin en az 3k

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,219
3,961
113

beni20gün önce avukata verdiler icraya gir uyapta gözükğr bende gözüküyor dosya

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,859
3,486
113
kardeş bende yeni ödedim bir sıkıntı olmaz 2 3 senelik borcum vardı moneypay dan ödeniyor collendiden odeyemiyorsun moneypay uygulamasına gir kendi banka kartından veya kredi kartından yaptırabilirsin
2-3 senelik borca ne kadar ödedin peki

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,204
2,310
113
Tefeci mod %90 loading..

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,620
5,172
113
Cok yuksek faizleri var 1200 odenmeyecek para degil ki neden beklettin. Lanetli gibiler yakandan dusmezler

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,859
3,486
113
Daha doğrusu ben durumumu şöyle özetliyeyim ;
Benim babamın üstüne vasi kararı var yani kısıtlıyım bundan 2 yıl önce ziraat bankası 23 bin kredi kartı vermişti onu ödeyememiştim babam kısıtlı belgeyi mahkemeye sundu ziraat bankası vermişti icraya onun için mahkeme sürekli erteleniyor yani duruşma günü gelince birdaha duruşmayı 6-7 ay atıyor sizce bunun için moneypay da birşey yapamaz demi
Durumum düzelince öder tabiki kurtulurum fakat kısıtlı olduğum için birşey olmaz bence..

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,219
3,961
113
Daha doğrusu ben durumumu şöyle özetliyeyim ;
Benim babamın üstüne vasi kararı var yani kısıtlıyım bundan 2 yıl önce ziraat bankası 23 bin kredi kartı vermişti onu ödeyememiştim babam kısıtlı belgeyi mahkemeye sundu ziraat bankası vermişti icraya onun için mahkeme sürekli erteleniyor yani duruşma günü gelince birdaha duruşmayı 6-7 ay atıyor sizce bunun için moneypay da birşey yapamaz demi
Durumum düzelince öder tabiki kurtulurum fakat kısıtlı olduğum için birşey olmaz bence..
yahu uyap a baktınmı sen bi onu de

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
2 3 sene nasıl icra gelmedi