Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Mountblade/Kasa 735+98 Hedef 1.8K 5 Kişiye 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
kanka ben depin maçını cok izledim cok iyi top oynuyor aslında ama tek sıkıntısı sansızlar ve azıcık gucsuzler ama rakip de bunlardan daha beter cok kötüler sadece dep gs gibi oynuyor gol yemekten korkmuyor gol de atıyor birde 26 numaralı sol ayakları var adam vuruyor her maç catala duran toplarda frikiklerde falan da gayet iyi takım bu 8.70 oran saka gibi

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Yellow onde götürüyor bu arada portland denenebilir gece ve sabah maclari kac gundur ayni bitiyor

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,317
3,183
113
kanka ben depin maçını cok izledim cok iyi top oynuyor aslında ama tek sıkıntısı sansızlar ve azıcık gucsuzler ama rakip de bunlardan daha beter cok kötüler sadece dep gs gibi oynuyor gol yemekten korkmuyor gol de atıyor birde 26 numaralı sol ayakları var adam vuruyor her maç catala duran toplarda frikiklerde falan da gayet iyi takım bu 8.70 oran saka gibi
Bakicam ona

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
kanka 25 tl basan 200 tl para gelirse bende oynucam inş bir site cekim bekliyorum ilk yarı 1 den kazandım bugun kostarika gelsin cekim atacam bir siteye yüzde 15 bonus alcam 30 tl ataccam 200 tl yide diğer belerys 3,5 üst yalıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...