Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muge Anlı 10 Bin TL İstiyor 9 Oran Şeklinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Discover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
995
772
93
İtirafçının bu itirafı sonrasında iş makineleri olay yerine getirilerek kazı çalışmalarına başlandı. Dursun Zehir’in cesedinin arandığı kazı çalışmalarına Pazar ilçesindeki vatandaşlar da yoğun bir ilgi gösterdiler. Kazı çalışması neticesinde bir ceset izine rastlanıp rastlanmadığı henüz açıklanmadı. Ceset bulunması halinde Dursun Zehir’e ne olduğu konusu aydınlatılacak.

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
olgun seviyor diyola avukat rahmi abıkkımlıyo diyola

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
güzel kadın ama ben ansız seviyorum

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,999
44,358
113
Muge cok patavatsiz uzun dilli biri.bazi insanlari cok eziyor kucuk dusuruyor ve rencide ediyor.bi bayana yakismayan cok hareketi var.mesela bu kereme dur bn sana arkadan 5 10 tane poacaga getireyimde anlat sen su olayi dedi.yani sen ac bi insansin karnini doyarayimda öt diyor.kac milyon kisinin onunde cocuga kullandigi lafa bak.benzerlerini cok gordum eger karsisinda pasif kaliraan itin g.tune sokup cikartiyor agzina geleni soyluyor, eger disli biriysen ve seninle laf yaristiramaz ise ya R yapiyor yada saydiriyor sana sonra senin konusmana izin vermiyor.he eger canli telefon baglantisindaysa bu is kendi yine saydiriyor sonra senin konusmana firsat kalmadan sesin baglantiyi kapatiyor.ben sahsen bazi huylarini elestiririm ama genel anlamda basarili buluyorm.olurda oralara duserseniz dediklerimi unutmayin 😁😁

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,920
63,904
113
Konu Amacını Aştığı İçin KONU KİLİT. 🔐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...