Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling murat8252 / Kasa 700 Hedef 2K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Hayır zamanında cok kisi girdi hesabıma ama cıkıs yapılmadı benden uygulamada cıkıs yapma ihtimali yok Bi kere girdin mi bidaha sms istemez pin kodu ile açılır direk
Işte ben de diyorum kişiye elemanları diyelim hesabı açık tuttu . Ben şimdi girince otomatikman oradaki hesap kapanır. Ve giriş yapmak istese bana sms gelmesi lazım. Bu sebeple o adamların hesabı devamlı açık tutma ihtimalleri yok sen uygulama da parmak izi veya kısa şifre ile giriş yapıyorsun sms siz ama adamlar onu yapamazlar cun ki ben de giriş yapiyorum yaptığım icon de devam edemezler diyorum .

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Işte ben de diyorum kişiye elemanları diyelim hesabı açık tuttu . Ben şimdi girince otomatikman oradaki hesap kapanır. Ve giriş yapmak istese bana sms gelmesi lazım. Bu sebeple o adamların hesabı devamlı açık tutma ihtimalleri yok sen uygulama da parmak izi veya kısa şifre ile giriş yapıyorsun sms siz ama adamlar onu yapamazlar cun ki ben de giriş yapiyorum yaptığım icon de devam edemezler diyorum .
Kanka devam edebilirler o uygulamadan çıkış yapmadığı müddetçe kendi isteğiyle istersen 50 hesaptan gir paparana yine de onda açılır

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
O kadar kullanıcı için farklı farklı telefon lazım bunubyapabillmeleri icon bence bu sistemsel bir durum

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
@shews neyse s. Et ne boş mevzu yaptık kapat şu konuyu pislolojimi bozdun 😁

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Kim paparadan bahsetti bosverin ya derde bak 😀😀😀

murobaşkan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,053
1,905
113
Yani bu cümle sence ne demek oluyor? Ben mi yanlış idrak ettim.
ben umutun bir seyler anlatmaya calismasina ve sonunda yorulup psikolojim bozuldu demesine yorum yaptim baska niyetim olsa sana yorum yapardim biye ustune alindin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...