Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Muronun Muhabbet Yeri 😃

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,623
6,731
113
Bu nasıl oluyor ya hemen ban
Kanka ben konuşursam süresiz banlanirim, tamam forum kuralları bilmemne diye bi ton madde var,ama konu o değil shellac her üyeye eşit davranayim yarı yarıya davranayim diye kelle kopartiyo filan ama, hukukta da bu var, kim azmettirici kim başlatıyor filan bunlarla alâkalı düşünüp karar veriliyo, ölen bile agir söz söylemişse haksız tahrik var denilip öldürenin cezası azalıyor, şimdi burada da eşitlik ilkesi şuan yanlış bi durum biri gelio cekilsten bulduğu tg adresinden adamın anasının bütün deliklerine sövüp olayi baslatio, öbürü de cevap veriyor diye ikiside iki gün ban aliyo,olaya başlatan la aynı ceza,napsin anamin bütün deliklerine sovdun eyvallah mi desin, tamam bütün olaylar da herkesle tek tek ugrasamazsinda @Shellac şu balporsugu na artık bu çare bul,yoksa çok uye kaybediceksiniz,biri gelir biri gider demeyin

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,636
7,263
113
Vır vır her konu altında konuşup duruyor başımızı ağrıtıyor Balporsugu. Olan maykoya oldu

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,623
6,731
113
Vır vır her konu altında konuşup duruyor başımızı ağrıtıyor Balporsugu. Olan maykoya oldu
Ya dost bi yerde adam sabıkalıysa ona göre ceza alır, cezası ona göre verilir bu balporsugu yüzünden herkes yaniyo eşit muamele gördüğü için, beni forumda 3-5 kişi sevmez,senide 3-5 kişi sevmio diyelim, ama bu adamdan 20-30 kişi haz duymuyor,demek ki bu adam da bi sorun var, adminler de ona göre muamele etmesi gerekiyordu şimdiye kadar

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,299
10,935
113
Ya dost bi yerde adam sabıkalıysa ona göre ceza alır, cezası ona göre verilir bu balporsugu yüzünden herkes yaniyo eşit muamele gördüğü için, beni forumda 3-5 kişi sevmez,senide 3-5 kişi sevmio diyelim, ama bu adamdan 20-30 kişi haz duymuyor,demek ki bu adam da bi sorun var, adminler de ona göre muamele etmesi gerekiyordu şimdiye kadar
La balporsugu dediğin aekrem amk madem multiye ban var anında atılmalı