Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Muronun Muhabbet Yeri 😃

Askar31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
74
28
Evet bu gece de başarısız birgünün ardından uyumaya çalışalım, bakalım yarın başımıza ne gelecek, İnşaatının MK bi bitmedi, bu sefer işe geç kalırsam kesin kovarlar, zaten kovsalarda gitmiyor tazminat var 😃

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,158
6,164
113
Maillere falan bakın bir şeyler eklenmiştir belki kontrol ederim siteleri 250 ekliyorlar ya bazen Gerçi bayağıdır bir şey eklenmiyor her gün kontrol ediyorum çünkü
Yok kanka saat başı bakıyorum yok Bi tek editörbet mail atıp duruyor aq

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,477
4,067
113
Aynen öyle abi Vallahi doğru bir kelime her gün kontrol ediyorum deli oldum ya
Dayı inanki beynine hükmeden bütün yaşantısına hükmeder. İnsanı kaliteli yaşantıdan uzaklaştıran iradedir o yüzden iradeye sahip çıkmak en iyisidir. Kardeş yemin ederim son bir yıldır kumarı girgirina oynuyorum zaten kod kovalamaktan bütün sitelerde no bonus oldum gayet memnunum. İnanki 40bin lira para cepte olduğu gün bile 50 lira yatırdıysam namussuzum. O yüzden kumarı bir çıkış yolu olarak görmeyin sadece atari oynuyormuş gibi eğlencesine takılın yoksa öteki türlü ızdırap

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,310
113
Dayı inanki beynine hükmeden bütün yaşantısına hükmeder. İnsanı kaliteli yaşantıdan uzaklaştıran iradedir o yüzden iradeye sahip çıkmak en iyisidir. Kardeş yemin ederim son bir yıldır kumarı girgirina oynuyorum zaten kod kovalamaktan bütün sitelerde no bonus oldum gayet memnunum. İnanki 40bin lira para cepte olduğu gün bile 50 lira yatırdıysam namussuzum. O yüzden kumarı bir çıkış yolu olarak görmeyin sadece atari oynuyormuş gibi eğlencesine takılın yoksa öteki türlü ızdırap
😎😎😎😎

🟢 DEĞERLİ ÜYELERİMİZ;

🟢 Telegram Etkinlik kodumuz;

🟢 Promosyon Kodunu '' BSPN50YE500 '' Giren Üyelerimize 200₺ Bonus

🟢 13.09.2024 - 14.09.2024 Tarihleri Arasında Geçerlidir.

KURALLAR:

🟢 500₺ Bakiyeye Ulaşan Üyelerimiz 500₺ Çekim Yapabilir.

🟢 Tüm Alanlarda Geçerlidir !

🟢 Kod Yatırım Yaparken Promokod Alanına Girilmelidir.

🟢 Yatırımdan sonra kod alanına giren üyeler bonustan yararlanamaz.

🟢 Sadece 50₺ yatırım yaparken kodu girenler yararlanabilir.

🟢 Bonustan Her Üye 2 Kez Yararlanabilmektedir.

😎 HEMEN GİRİŞ YAP 😎