Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Muronun Muhabbet Yeri 😃

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,015
10,216
113
Şaka maka bir zaman geliyor öyle bir ihtiyaç oluyor ki o zamanda da böyle rol parası atıyorlar demek ki şeytana uydu çocuk Hani riske atmadı parayı kendi ihtiyacını karşıladı büyük ihtimal ben öyle düşünüyorum ama Allah bilir tabii

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,015
10,216
113
Murom ihtiyacı olsun varsa paylasmassak adam değiliz ama yaptığı hareketin hiç bir bahanesi olamaz aga
Orası öyle ona bir şey dediğim yok da maykom ama harbiden yani olan o altta yazdığım gibidir yoksa 500 TL büyük bir para değil yani alıp da kaçsın

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,904
9,585
113
Orası öyle ona bir şey dediğim yok da maykom ama harbiden yani olan o altta yazdığım gibidir yoksa 500 TL büyük bir para değil yani alıp da kaçsın
Agacim olabilir seytan nefis taşıyoruz arazi olması yanlış gel çık deki sıkıntım vardı tersoydum kötü durumdaydim hakkını helal et kendim kullandım dese bastaci deriz adamın sıkıntısı varmış der kapatılır konu bide hiç birsey demeden yok oluyor

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,015
10,216
113
Agacim olabilir seytan nefis taşıyoruz arazi olması yanlış gel çık deki sıkıntım vardı tersoydum kötü durumdaydim hakkını helal et kendim kullandım dese bastaci deriz adamın sıkıntısı varmış der kapatılır konu bide hiç birsey demeden yok oluyor
He ona bir şey diyemem ama yüzü tutmuyordur