Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Nazo987 / Sistem 2-3-4-5

Nazo987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
918
991
93
Dostlar nesineden sistem 2-3-4-5 yaptım 3 maç tuttu 1i yattı digeride gil vecente atabilirdi yani 4 tutabilirdi konuyu açma nedenim tamamıyla merak eğer gil vecente gelseydi ne verirdi kupon ortalama sistem 2-3-4-5 hesaplanıştan anlayan varmiydi ben en az 10 k diye düşündüm fikrinizi belirtirmisiniz

Ekli dosyalar

frenkeştayn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,896
1,320
113
Dostlar nesineden sistem 2-3-4-5 yaptım 3 maç tuttu 1i yattı digeride gil vecente atabilirdi yani 4 tutabilirdi konuyu açma nedenim tamamıyla merak eğer gil vecente gelseydi ne verirdi kupon ortalama sistem 2-3-4-5 hesaplanıştan anlayan varmiydi ben en az 10 k diye düşündüm fikrinizi belirtirmisiniz
7 K verirdi

Kaneko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,091
427
83
Her kombinasyonun tutunca vereceği ikramiye yazmıyor mu bilyonerde yazıyor
Gil vicente tutsaymış 4 maç 2.5k filan ediyor zaten bi de içindeki tutan 3 lü kombinasyonlar 5bini bulurdu herhalde

Nazo987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
918
991
93
Her kombinasyonun tutunca vereceği ikramiye yazmıyor mu bilyonerde yazıyor
Gil vicente tutsaymış 4 maç 2.5k filan ediyor zaten bi de içindeki tutan 3 lü kombinasyonlar 5bini bulurdu herhalde
Sistemde tek maçtan gidince farklı bir çarpması varda unuttum nerden baksan 10 kyı geçerdi diye tahmin ediyorum tutsaydi

Kaneko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,091
427
83
Sistemde tek maçtan gidince farklı bir çarpması varda unuttum nerden baksan 10 kyı geçerdi diye tahmin ediyorum tutsaydi
Yok öyle birşey
4 maç bilseydin tutan 4 maçın çarpımıyla
İçindeki 3 lü kombinasyonların ayrı ayrı çarpımlarının toplamını kazanırdın
Yazarak hesapla 5k civarı birşey yapar
Zor geliyorsa bilyonerden aynı oranları seçip kupon kaydet