Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ne Yapsam Ne Oynasam Kazanamıyorum

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Bugün 5 kupon yaptım kuponlar kazansaydi 60k veriyodu, her biri tek maçtan gitti, 40k yatirdim slot rulet oynadım hic bir sekilde kazanamadım, en az 50klık satın alımlara 50x goremedim, bu nasil bi basiretsizlik , blackjackta 15 bin pota bastim ,x2 bastım elim 20, kurpiyer elindeki 6yi 21 yapıyor, rulet oynuyorum hep bi yandan gidiyor, basket yapiyorum yarım sayıyla gidiyor, futbol oynuyorum bi golle gidiyor ,ne yapmam lazım bi çözüm lazım, bugun toplam zarar 60k , boyle olunca elimdeki küçük paralarlada oynayasim gelmiyor, slotlarda 9 10 senedir bir kere 1500x üstü goremedim, oda 1 tl beteydi, 4 5 site degistirdim hiçbirinden kazanamadım, sonumuz hayır olsun kardeşlerim içimi dökmek istedim affola

BARON67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,195
1,160
113
Al benden de o kadar basiretimiz bağlanmış resmen tekten yatmaktan yatalak olduk basket tek sayı futbol tek gol slotlari söylemeye değmez bile Allah sonumuzu hayır etsin

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,903
6,705
113
Bugün 5 kupon yaptım kuponlar kazansaydi 60k veriyodu, her biri tek maçtan gitti, 40k yatirdim slot rulet oynadım hic bir sekilde kazanamadım, en az 50klık satın alımlara 50x goremedim, bu nasil bi basiretsizlik , blackjackta 15 bin pota bastim ,x2 bastım elim 20, kurpiyer elindeki 6yi 21 yapıyor, rulet oynuyorum hep bi yandan gidiyor, basket yapiyorum yarım sayıyla gidiyor, futbol oynuyorum bi golle gidiyor ,ne yapmam lazım bi çözüm lazım, bugun toplam zarar 60k , boyle olunca elimdeki küçük paralarlada oynayasim gelmiyor, slotlarda 9 10 senedir bir kere 1500x üstü goremedim, oda 1 tl beteydi, 4 5 site degistirdim hiçbirinden kazanamadım, sonumuz hayır olsun kardeşlerim içimi dökmek istedim affola
Dost biraz ara vermeni öneririm sakin kafa iyi geliyor.. diğer türlü devam edip hırs yaparsan 400 lük olursun . Umarım şans hep seninle olur bundan sonra

BARON67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,195
1,160
113
Sitelerde şu var birde bana mı öyle geliyor bilmiyorum slot oynuyosun mesela kaybettin aynı siteye bir daha yatırıp oyna bu sefer hiç vermemeye başlıyor daha çok sinir hırs yaptırıyorlar varı yoğu almak için ,kafa dinle reis bir iki gün buluşma

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Ya sizlere ekran resmi atsam, olympusta en az 30 satın alım 40x üstü ödeme almadım

aslan2581

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,136
728
113
Dost slota 40k yatırdım diyorsun da merak ettim . Meslek ne senin, aylık gelir kaç bandında ki günlük böyle bir miktar ile slot oynuyosun

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Ya her alanda kapanmış basiretimiz, gqt kalkınca az biraz kazaninca insan zengin oldum sanıyor, puro aliyorum nargile yakiyorum jakuziye giriyorum, kendimi o an trilyonluk hissediyorum, oyunlara giriyorum 2 3 kari çağırıyorum, sabahina cepte 1 lira kalmıyor, bu kumar bitirdi bizi,

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,953
1,331
113
Kanka dönemler var insanın batis döneminde dokunma kazanç dönemini hissedersin zaten

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,969
900
113
Hep slogan medet umuluyor ama esas dibe çeken o

malazgirt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
369
172
43
Büyük betden vazgeç
Küçük betlerden farmla
Freespin alma
Spordaa
Alt oynamayı dene

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,991
5,497
113
Ya sizlere ekran resmi atsam, olympusta en az 30 satın alım 40x üstü ödeme almadım
Olympus niye oynuyorsun ki zaten dostum en eski oyunlardan artık ayarını iyice kıstılar.
Ayrıca umarım betcolardan oynamıyosundur.
Ben dün Bay Mavi diye bi siteden frespin kazanıp oynadım. Aman allahım her şey veriyor

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Olympus niye oynuyorsun ki zaten dostum en eski oyunlardan artık ayarını iyice kıstılar.
Ayrıca umarım betcolardan oynamıyosundur.
Ben dün Bay Mavi diye bi siteden frespin kazanıp oynadım. Aman allahım her şey veriyor
Reis pronet everymatik betco, olmuyo olmuyor

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Paranı biriktir ne güzel haftalık 7 k aliyon

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Ben zaman zaman gorunmeyen guclerin mudahele ettigini dusunuyorum. Mesela 5 dk de 30 sayi olan basket macina 50 ust aliyorsun. O son 5 dakika da 8 sayi filan cikiyor. Veya ilk ceyrek 50 sayi olmus maca ust aliyorsun son 3 ceyrek 30ar sayiyi gecemiyorlar. En cok da basima gelen durum, hic gol olmayacak maca kart oynuyorum. 30 dakika da 3-0 oluyor ve daha da kart cikmiyor. Bu olaylar basima 100 lerce kez gelmistir.