Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Nerede Yanlış Yapıyorum

Menekse

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
112
42
28
Merhaba arkadaşlar bi çok deneme bonusu aldım denedim hiç birinde olmadı malesef ben nerde yanlış yaptım şans siz miyim neyim 😈😠 slot alanı hangi oyunlar tercihiniz belki oyun seçimim yanlıştır

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Bu işlerde geçerli mi gusül 😊😅😅
O her işte geçerli de sendeki durumun gusulle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Slot işi Türkiye pazarında tamamen şans işidir. En kısık kazanç sistemi ulkemizdedir. Deneme bonusuyla kazanç sağlamak şans işidir. Slot yüklü kasa gerektirir. O yüzden dikkat etmenizde fayda var

Menekse

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
112
42
28
O her işte geçerli de sendeki durumun gusulle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Slot işi Türkiye pazarında tamamen şans işidir. En kısık kazanç sistemi ulkemizdedir. Deneme bonusuyla kazanç sağlamak şans işidir. Slot yüklü kasa gerektirir. O yüzden dikkat etmenizde fayda var
Evet haklısınız bazen çok küçük kasayla yüksek kazançlar sağladığim oluyor fakat şu deneme de hiç olmadı ona şaşkınım spor alanı hiç ilgilenmiyorum aslında oraya mı yonelsem bilmiyorum

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
Menekşe hanım twerk diye bir slot var onu öneriyorum her sitede yok ama 1xde vardı galiba hayırlı akşamlar