Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği Nova - Bjk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,650
113

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,597
4,927
113
Kanka konu fenerin şampiyonluğu digil ağacım fener bjk derbisi dedinmi harbiden hareketin hareketi olurdu quaresma dönemine bakiyorum en kötü dönemi bu takıma 3 gömlek atar
Kanka olur öyle bazı sezonlar fenerin 16.nciliga gs küme düşme ye kadar indiği sezonlar oldu

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,650
113
Adam bhis almış tam aksini bi ton kelime yapıyosun tamam anladık fenerlisin
Kardeşim dost acı söyler bjk kendi icerisindeki zihniyeti temizlemedikce düzelmez bunun neresinde tahrik var bana soylesene

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,650
113
Kanka olur öyle bazı sezonlar fenerin 16.nciliga gs küme düşme ye kadar indiği sezonlar oldu
Ulan maripnnn şu forum azıcık senin yolundan gitse herkes huzurlu olur adam gibi adamsn aga mk

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Kardeşim dost acı söyler bjk kendi icerisindeki zihniyeti temizlemedikce düzelmez bunun neresinde tahrik var bana soylesene
Tamam kral git derbi konusunda yap muhabbetini biz beşiktaş yenilmesin diye burdayız ne anlıyosan bide zihniyeyten bahsediyosun 10 senedir nal topluyosunuz içinizdekilerden arın sonra başkasına laf söyleyin

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Beşiktaşlı oyuncular paraya tapıyomul fenerliler babasınkn hayrına mı top oynuyor karın tokluğuna mı burda

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,650
113
Tamam kral git derbi konusunda yap muhabbetini biz beşiktaş yenilmesin diye burdayız ne anlıyosan bide zihniyeyten bahsediyosun 10 senedir nal topluyosunuz içinizdekilerden arın sonra başkasına laf söyleyin
Ya birader sen şaşırmışsin kardes yemişim adamın aldığı bahsi 24elazig spor bile bjkye şuan 1 gömlek atar size doğruları soyleyen kötü oluyor sizinde belli durumunuz himmetlerle dualarla ülkenin anasını anlatıyorsunuz doğru boş yapma hadi baba hadi bak işine harbi sıkıntı olur

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,650
113
@Daimon @Başkan @shellacBuraya el atarmsnz size zahmet ağzı olan konusuyorda

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Ya birader sen şaşırmışsin kardes yemişim adamın aldığı bahsi 24elazig spor bile bjkye şuan 1 gömlek atar size doğruları soyleyen kötü oluyor sizinde belli durumunuz himmetlerle dualarla ülkenin anasını anlatıyorsunuz doğru boş yapma hadi baba hadi bak işine harbi sıkıntı olur
Bu cümlelerinle beni çok korkuttun ben sustum

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,597
4,927
113
Fener 70 e kadar atamazsa el ayak birbirine dolanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...