Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

ahmetEkn

Üye
Yeni Üye
11
0
3
Hayır yok canlı destekten bilgi alabilirsin o dediğin ilk yatırım bonusu Yatırım şartsız bedava ayrı bir bonusları daha var

smtgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,558
988
113
yatırım şartlı yatırım yaptıktan sonra 100 tl ilk yatırım bonusu alabilirsin diyor

ahmetEkn

Üye
Yeni Üye
11
0
3
Hayır ilk önce alabiliyorsun sorun yok onda çekim için sonrasında yatırım olabilir o ayrı kazanıyorsun zaten. Yani hiç para yatırmadan alıp oynayabilirsin

Davut 1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
137
19
18
La gadaşım 10 senedir bu işteyiz çevrimi yapacaksın 100 tl yatırıcaksın sonra o 150 yi cekeceksin sonra ilk bonusu felan almak istersen al amk yatırımlı bu bonus
Kardeş bende senin dediğini dedim zaten arkadaş illa yatırımsız diyip duruyor ona binaen yazdım

ahmetEkn

Üye
Yeni Üye
11
0
3
Beyler yatırımsız :d girin abi siteye üye olun deneme bonusu isteyin :d bu kadar anlamadım ki :d cepbank havale bitcoin ecopayz jeton meton dünya kadar yatırım var :d

Davut 1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
137
19
18
Beyler yatırımsız :d girin abi siteye üye olun deneme bonusu isteyin :d bu kadar anlamadım ki :d cepbank havale bitcoin ecopayz jeton meton dünya kadar yatırım var :d
Yahu kardeş bonus ile 150 TL çekiyorsun ya hani çekerken adam diyor ki 100 tl yatır öyle çek başka türlü çekemezsin diyor. Bu yatırımlı demek oluyor sen konuyu anlamıyosun. Sen bize diyosun ki üye ol on TL para yatırmadan veriyorlar diyosun veriyo eyvallah ama para çektirmiyo çekceksen para yatır diyo anladın mı :)

ahmetEkn

Üye
Yeni Üye
11
0
3
Anladım nihayetinde para senin paran sorun olmuyor yatırıyorsun geri çekiyorsun kazandığın kar :)
abi veriyor adamlar napayım :)