Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti olivero / Ya Tutarsa Starz....

Kupon Miktarı
2770
Kupon Oranı
7.00

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,074
8,609
113
Kardesim kusura bakma ama 1 ben tek degilim. 2 boyle bir durum varsa bile burada kusur sitenindir. O musabakaya ait bahsi 1 ile carparsin orani vermezsin. Kardesim butun bakiyeyi sildiler diyorum. Sen anlamiyorsun galiba
Bütün bakiye silindiyse tamam zaten taşımışlar mesajini desteğe ordan mutlaka yanıt vereceklerdir iade etmeleri lazım en kötü bu konuda haklisin

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,496
1,342
113
Şuan ekranım bu şekilde 😂😂

Screenshot_2024-04-07-01-02-19-814_com.onesports.score.jpg

Kayzersoze

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
423
241
43
Bütün bakiye silindiyse tamam zaten taşımışlar mesajini desteğe ordan mutlaka yanıt vereceklerdir iade etmeleri lazım en kötü bu konuda haklisin
Adamlar kazanca cokme derdinde niyet cozum olsa o bahsin oranini vermezsin. Hersey olmus bitmis kazanc olmus. Sonra gel sil. Yok oyle birsey. Kaybetsek sorun yok devam

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
starzbete en az 1 tl yatıranlara 200 bonus tanımlanmıştı. her alanda 8k yap 1000 çekti. 1000 tl çekim verdim. para gelirse haber ederim.

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,074
8,609
113
Adamlar kazanca cokme derdinde niyet cozum olsa o bahsin oranini vermezsin. Hersey olmus bitmis kazanc olmus. Sonra gel sil. Yok oyle birsey. Kaybetsek sorun yok devam
Bir bekle adminler destek sağlayacaktır birde cai destek ukalaca yanıt vermekten başka bir şey yapmıyor