Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Oslobet 20 Frebeet veya 25 FreeSpin

Alipektas44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
366
100
43
acıldı konu kardesım bonusu aldık oynadık kaybettık :D

ZHUD

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
7
8
Şart şurt yok. 200 yap çek olması lazım.

ZHUD

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
7
8
Canlı Destek bana "freebet" için maksimum 500 dedi ama konu sahibi arkadaşa yazdığı mesajda "freespin" için maksimum 500 diyor. Kafaları karışık anlaşılan :)

ZHUD

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
7
8
Konu Sahibi arkadaşın yaşı küçük sanırım. Sitenin canlı desteğine atıfta bulunarak söylediğim sözü üzerine alınmış. Hayır komplike bir söz öbeğide kullanmadım ama Türkçesi iyi değilse demek... Muhattap bile almamak lazım böylelerini.

Keynessyen

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
32
4
8
Bu sitede üyeligim yoktu konu başlığını görüp üye oldum bonus istedim ama ip çakışması diyip vermediler. Çok ilginç.

cashto63

Slot doktoru
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
125
43
Konu Sahibi arkadaşın yaşı küçük sanırım. Sitenin canlı desteğine atıfta bulunarak söylediğim sözü üzerine alınmış. Hayır komplike bir söz öbeğide kullanmadım ama Türkçesi iyi değilse demek... Muhattap bile almamak lazım böylelerini.
Git işine kardeş senden ricam muhatap olma daha iyi

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,466
1,258
113
nasıl alıyoruz bu bonusu

ZHUD

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
7
8
Teoman, çekimini banka havalesi ile yapman gerekli. Olurda kimlik isterler ise gönderme boşver ama istemezler. Sen dediğim gibi banka havalesiyle tekrar dene.

mozart44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,017
265
83
Banada ip yalanını söyleyip bakiyemi sildiler

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
bana da çoklu hesap diyip çekimi reddedip bakiyeyi sildiler uğraşmaya değmez bunlara para falan da yatırmayın