Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling osmanarslan72 | 350 TL ile 30k Deneme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,798
15,218
113
Rütbeni bilde konuş sürpüntü, ahkam kestiğin adamı bil , besemeleyle adımı ağzına al , oalcaklara karışmam
Kanka dalga amaçlı veya küçümsemek için sormuyorum. Gerçekten merak ettigimden soruyorum. Şimdi hepimiz sosyal bir mecradayız kimse kimin ne olduğunu bilmiyor. Adama olacaklara karışmam vs diyorsun da sosyal bir mecra üzerinde en fazla ne yapabilecez ki bir başkasına

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,798
15,218
113
İkinci adım da geldi sayılır 3 dakka kaldı hâlâ 16 sayı

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,768
2,744
113
Kanka dalga amaçlı veya küçümsemek için sormuyorum. Gerçekten merak ettigimden soruyorum. Şimdi hepimiz sosyal bir mecradayız kimse kimin ne olduğunu bilmiyor. Adama olacaklara karışmam vs diyorsun da sosyal bir mecra üzerinde en fazla ne yapabilecez ki bir başkasına
valla 4 tane dosyam ve 2 si adam yaralama ve bıçaklama, 2 tanesi kasten öldürmeye teşebbüs.

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,604
1,775
113
sen 100 tl ye 100 k kazanan adama mı özeniyorsun forumdaki

osmanarslan72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,763
738
113
Rica ediyorum konumda düzgün muhabbet edelim belki benden buyuksunuz veya ufak rica ediyorum birbirinize racon burdan değil yüz yüze kesin konuyu kirletmiyelim gülüp eğlenelim diye açtım başkasının konusu beni alakadar etmez

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,768
2,744
113
Rica ediyorum konumda düzgün muhabbet edelim belki benden buyuksunuz veya ufak rica ediyorum birbirinize racon burdan değil yüz yüze kesin konuyu kirletmiyelim gülüp eğlenelim diye açtım başkasının konusu beni alakadar etmez
Haklısın kankiciğim senin rollingi takip etmiyorlar, benimle laf dalaşına giriyorlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...