Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ozan Tufan Top Taça Çıksın Diye Dua Ediyorum

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,745
113
Hatırlarsanız milli maçta oyun esnasinda saçlarını düzeltirken biz gol yemiştik 😂 😂 😂 hırvatistan maçıydı sanirim

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Türkiye de bedava yatarak para aldigini anladı ingiltere liginin ona göre olmadığını gördü kuzu gibi geri geldi.

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
848
281
63
Senin futbolcu olman futbola en büyük ihanettir galatasarayliyim bizde de çok mal topçular geldi ama senin kadar feneri sömüren bir müsvedde görmedim sen trilyon kazanıyorsun bizde burda yok özel orandı yok inş 50x gelir 100x gelirde diye umut ediyoruz adaletin yok dünya

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
sabri 1 ozan 2 resmen avanak futbolcular bizden çıkıyor hep.

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,745
113
sabri 1 ozan 2 resmen avanak futbolcular bizden çıkıyor hep.
Ben beşiktaşlıyım önce onu diyeyim,sabri gibi futbolcular piyasada çok azdır tekmeye kafa uzatan formasının son terine kadar savaşan futbolcudur bence,sabri gibi bizim beşiktaş da necip vardır mesela,kapasiteleri kısıtlıdır ama yürekten oynarlar bu futbolcular

deli_gibi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,537
645
113
Saf tertemiz anadolu çoçu :)

EG3RWl3XkAYAkYc.jpg

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Ben beşiktaşlıyım önce onu diyeyim,sabri gibi futbolcular piyasada çok azdır tekmeye kafa uzatan formasının son terine kadar savaşan futbolcudur bence,sabri gibi bizim beşiktaş da necip vardır mesela,kapasiteleri kısıtlıdır ama yürekten oynarlar bu futbolcular
Fenerde selçuk vardı böyle yürekten oynayan ama teknik sıfırdı gs de suat .ama bu adamlar aldığı parayi hakediodu. Simdikilere bakion abd mls yıldızı rossi gelio foss cikio. Şişirme oyuncular hep

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,523
44,632
113
Abi bu kaleci kim bu gol yenirmi la.volkan babacanmi bu puh eline tukireyim senin

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,450
64,268
113
Ozan ilk maçında Fener kayıp :(