Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Padişahbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

panalopa

Üye
Yeni Üye
29
6
8
25 kişilik kontenjanmış vs. vs. Sitelerin reklam algılarından güvenilir olup olmadıkları ortaya çıkıyor esasında. Keyfiyata göre üyeden üyeye farklılık gösterecek şekilde bonus tanımlayabiliyorlar. Kesinlikle uzak durun derim. Bonus alan arkadaşlara da uyarımdır. Sizin 20 liranızın peşine düşebilecek kapasitede bir site olarak görüyorum ben bunu. Güvenipte paramızı emanet ederiz diyorsanız sizin bileceğiniz iş. Şansınız bol olsun..

Empambe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
251
102
43
25 kişilik kontenjanmış vs. vs. Sitelerin reklam algılarından güvenilir olup olmadıkları ortaya çıkıyor esasında. Keyfiyata göre üyeden üyeye farklılık gösterecek şekilde bonus tanımlayabiliyorlar. Kesinlikle uzak durun derim. Bonus alan arkadaşlara da uyarımdır. Sizin 20 liranızın peşine düşebilecek kapasitede bir site olarak görüyorum ben bunu. Güvenipte paramızı emanet ederiz diyorsanız sizin bileceğiniz iş. Şansınız bol olsun..
dostum fikrine saygı duysam da yanlış düşündüğünü düşünüyorum.bu konuyu açan bendim ve konu kaldırıldığı için belki okumamışsındır.zaten böyle bir bonus yoktu hali hazırda.bana sms gelmişti ben de site ile görüştüm ve 25+1 arkadaşa bonus tanımlattım.olay bu.

panalopa

Üye
Yeni Üye
29
6
8
dostum fikrine saygı duysam da yanlış düşündüğünü düşünüyorum.bu konuyu açan bendim ve konu kaldırıldığı için belki okumamışsındır.zaten böyle bir bonus yoktu hali hazırda.bana sms gelmişti ben de site ile görüştüm ve 25+1 arkadaşa bonus tanımlattım.olay bu.
Keşke konu başlığını açarken 25 kişi ile sınırlı olduğunu söyleseydin kardeşim. Bir sürü üye yoktan yere üyelik gerçekleştirdi zira..

panalopa

Üye
Yeni Üye
29
6
8
Ayrıca belirteyim. Normalde önce canlı desteğe bağlanır teyit eder sonra üye olurdum ben. Konu başlığını sen açtığın ve sana güvendiğim için üyelik gerçekleştirdikten sonra sordum kontenjan doldu dediler :)))

Uk639

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
19
18
Ben aldim bonusu ve site karalama huyu aliskanlik olmis bilgin olmadigindan da eminim bu siteden cekim yapanlar oldu

silver1991

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
1
Ben oynuyorum padişahbetten şimdiye kadar 4 kere çekim yaptım sorunsuz bir şekilde ekran görüntülerini atabilirim isteyenlere

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
799
113
Bana 40 tl yuklemis ala ala sasirdi bu Screenshot_2018-08-02-23-35-42.png

tractatus

Yeni üye
Yeni Üye
8
0
1
arkadaşlar bunun çevrim 2 orandı da sanırım, alt üst var mıydı? maks. 200 tl mi?

basketci0138

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
6
18
valla bende 22.30 da gördüm üye oldum talep ettim bonus kontenjnımız doldu dediler rica ettim son kez ekliyoruz dediler eywallah empambe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...