Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Pandemi Destek Hakkında

emrahsivri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
391
48
28
Arkadaşlar bişe sorcam bu 1000 tl lik destek bugün baktım uygun yazıyor yazı da diyor ki uygun görülmüştür belirtilen iban numarasına 15.05.2020 tarihinde yatırılması planlanmıştır. İbana yatırım gerçekleşmemesi halinde ptt den ödenmesi sağlanacaktır diyo banka hesabıma gelmedi tarih bugün yazıyordu çarşamba günü gitsem ptt den direkt alabilir miyim varmı böyle yazıp da gidip alan yardımcı olursanız sevinirim
PTT kartın varsa otomatik ona yatıyor ptt yi ara

derman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
491
71
28
Arkadaşlar bişe sorcam bu 1000 tl lik destek bugün baktım uygun yazıyor yazı da diyor ki uygun görülmüştür belirtilen iban numarasına 15.05.2020 tarihinde yatırılması planlanmıştır. İbana yatırım gerçekleşmemesi halinde ptt den ödenmesi sağlanacaktır diyo banka hesabıma gelmedi tarih bugün yazıyordu çarşamba günü gitsem ptt den direkt alabilir miyim varmı böyle yazıp da gidip alan yardımcı olursanız sevinirim
Alabilirsin ptt git

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Benim ki de aynı sekilde oldu hesaba gelmedi umarım pazartesi ödenir de PTT mtt ugrasmayi,

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Benim 7 günde onaylanmış kafaya göre yapiyorlar galiba

Fenerbahce35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,179
124
63
cevremde evi arabasi olan ve sigortali calisan insanlar bile aldi

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,450
4,091
113
alanlara soruyorum bu eletrik su dogalgaz kira bunlari dogrumu girdiniz yoksa biraz fazlami ona gore girelim:)