Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Pandemi Destek Hakkında

Delibal33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
505
121
43
24 nisanda nisvyrdum hala süreç devam ediyor diyor benim gibi bekleyen varmi

xerdemx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,068
465
83
Benim cuma günü onaylandı ama ödemesi hala yapılmadı

ygt4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,936
600
113
15-05-2020 ön görülen tarıhtı bugun mu geçti hesaplara arkadaşlar

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Benimde cuma günü ödeme yapilcakti ibana bugün yatmış

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Arkadaşlar ben kendi adıma basvurduktan sonra 15 gün falan bekledim ilçedeki sosyal yardıma dosyanız gönderildi yazıyordu çok sürmesi killandirdi kaymakamlığı aradım 2 günde zor baglandim ikamethagta eşim gözükmüyor diye red almış görevli kadın düzeltip e devletten eşin adina başvur dedi 3 günde onay aldı ve 15 inde ibana yqticak cevabı geldi. Uzun süredir bekleyen arkadaşlara tavsiyem internetten bağlı bulunduğunuz kaymakamlık sosyal yardımlaşma vakfını ısrarla aramanız kimlik nosundan kontrol sağlayıp bilgi veriyorlar ve hatta yonlendiriyorlar rica ederseniz

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Unutmadan benim red olduğunu kaymakamliktan öğrendim e devletten baktığımda uzun süredir olduğu gibi halen süreç devam ediyor yaziyor

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Unutmadan benim red olduğunu kaymakamliktan öğrendim e devletten baktığımda uzun süredir olduğu gibi halen süreç devam ediyor yaziyor
Süreç devam ediyormu yazıyordu red oldugunu ogrendıgın bavurunun bakıfa yonlendırıldımı yazıyordu?

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Süreç devam ediyormu yazıyordu red oldugunu ogrendıgın bavurunun bakıfa yonlendırıldımı yazıyordu?
Vakifa yönlendirildiği yazıyor 15,20 gündür onaylancak olan takip ettiğim kadarıyla 1 haftayı gecmiyor

laff99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
205
67
28
Arkadaşlar bişe sorcam bu 1000 tl lik destek bugün baktım uygun yazıyor yazı da diyor ki uygun görülmüştür belirtilen iban numarasına 15.05.2020 tarihinde yatırılması planlanmıştır. İbana yatırım gerçekleşmemesi halinde ptt den ödenmesi sağlanacaktır diyo banka hesabıma gelmedi tarih bugün yazıyordu çarşamba günü gitsem ptt den direkt alabilir miyim varmı böyle yazıp da gidip alan yardımcı olursanız sevinirim
Banada ayni mesaj ayin 16 sinda geldi ibana yatan bisey yok ptt ye gitcez carsamba gunu 15inde yatacak diye 16 sinda mesaj gelmesi de biraz sacma ama bakicaz artik

burak5959

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,524
410
83
banada aynısı yazıyodu 15 şinde ibanla yattı parayı aldım