Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Papara Kiralama Hk.

karagalak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,229
598
113
Şunlardan ödeme alan hesap veren var mı?
Nedir bunların olayı hesabı alıp işlem yapıp ödeme yapmıyolar herhalde dolandırıcı mı? Screenshot_2024-02-26-16-44-23-593_com.whatsapp.jpg

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,355
3,144
113
Ödeme alan var çeşitli kişilerden ama ugrasacagin dertler bunlardan güç bela alacagin paraya degmez. Ucunda hapis bile var bu işin. Uğraşıp durursun. Bu tarz konulara da izin verilmemeli bence başını belaya sokacak bir dolu saf dolu.

Dipnot: miktarlar 3K - 5K haftalık zart zurt bu tamamen hayal urunu

Janveljan37

BenFero
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,485
1,250
113
Şunu bets10 a söylesen bizle alakası yok der zaten o yüzden güvenme derim

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,737
6,911
113
O parayı veren olmaz yoksa kimse hiçbir iş yapmaz papara hesabını kiralardi

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,657
1,783
113
Kiralama süreci 6 ay sonra evine mahkeme kağıdı kumar terör finanse etmekten vb diye devam eder çok yüklü para cezası ve hapise kadar gidiyor

karagalak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,229
598
113
Ben ondan sormadım 1 günlük verirsin hesap sağ çıkarsa kapatırsın zaten hesabı dahada açmazsın.

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,657
1,783
113
Ödeme yapanlar var asla kiralamayın hayatınız kayar terör finanseden tutun illegal kumar parası diye mahkeme açılır çok yüklü para cezasını geçtim hapise kadar yolu var hadi onlarida geçtim sicilinizde kara bir leke olusacak heryerde karşınıza çıkacak sakın yapmayın

karagalak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,229
598
113
Konuyu açıyorum ki varsa böyle teklifler gelen adamlar baksın feyz alsın kiralamasın boşuna ödeme alamadıktan sonra bir manası yok.

Der Leanderturm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
490
83
Sakın vermeyin ödeme yapmıyor çoğu ayrıca iletişim bilgilerinizi değiştirince geri almak için eşşşşek gibi uğraşırsınız

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Kirala eğer parayı atmazsa müşteri hizmetlerini ara hesabım çalındı de bir bok olmuyor atarsada aynısını yap aw sonuçta parayı almış olacan

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,690
44,699
113
Gunluk 10 binmi bayagi abartmislar ha serefsizler aylik 3 k veriyorlardi simdi gunluk 10k diyor

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Dost sakın yapma.Ne halde olursan ol aman diyeyim hayatın yanar.Bu kez oynatmaktan cezaevine düşersin sakın yanaşma

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Ne yapacak tanımadığın adam dostum bende seni tanımıyorum bende taklaya getirebilirim güvenme tanımadığına
Dost e devletini versene bi şirket işi var tanıyorsun senelerdir şu senin e devlete şirket açalımda sende kazan o kadar hukukumuz var 😂

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,004
5,499
113
Kesinlikle göndermiyorlar para direk engelliyorlar sakın düşme