Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Para Dolu Bir Çantanın Gol Attığını Hiç Görmedim - Lille vs PSG

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,222
863
113
Johan Cruyff'un dediği gibi: "Zengin bir kulübü neden yenemeyesiniz ki? Ben para dolu bir çantanın gol attığını hiç görmedim."

Lille'i gördükçe kıskanıyorum. 3 sezondur transferlerden iyi kar eden Lille, Victor Osimhen'i 70 milyona Napoli'ye satıp yerini bedelsiz Burak ve 27 milyona aldığı Jonathan David'le doldurup şampiyon oldu. Muhtemelen David'i de 70 - 80'e satarlar ilerde... Bu arada 3 milyona aldıkları stoper Gabriel'i de 26 milyona Arsenal'e satmışlardı.

Ayrıca Napoli'ye avrupa liginde başarılar :) Arsenal ona da gidemedi sanırım...

Lille A-1.jpg

Rakip PSG ise 50 milyona Icardi takviyesi yapmıştı. Kendisi sezonu 7 golle tamamladı 😒

Bu arada bir kaç ay önce başkanlığa eski bir futbolcuyu getiren Lille sahiplerini ayrıca kutluyorum. Hemde gidip Rennes başkanını getirdiler... Darısı başımıza... Bizde hala mütehaait gitsin, beyazeşyacı gelsin, yok tüpçü gitsin petrolcü gelsin... en sonunda IMF başkanı gelsin dicekler :D

Kral'dan video ve puan durumuyla veda ediyorum 💪💪💪

ttt5.jpg

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,015
44,907
113
Johan Cruyff'un dediği gibi: "Zengin bir kulübü neden yenemeyesiniz ki? Ben para dolu bir çantanın gol attığını hiç görmedim."

Lille'i gördükçe kıskanıyorum. 3 sezondur transferlerden iyi kar eden Lille, Victor Osimhen'i 70 milyona Napoli'ye satıp yerini bedelsiz Burak ve 27 milyona aldığı Jonathan David'le doldurup şampiyon oldu. Muhtemelen David'i de 70 - 80'e satarlar ilerde... Bu arada 3 milyona aldıkları stoper Gabriel'i de 26 milyona Arsenal'e satmışlardı.

Ayrıca Napoli'ye avrupa liginde başarılar :) Arsenal ona da gidemedi sanırım...

Ekli dosyayı görüntüle 151225

Rakip PSG ise 50 milyona Icardi takviyesi yapmıştı. Kendisi sezonu 7 golle tamamladı 😒

Bu arada bir kaç ay önce başkanlığa eski bir futbolcuyu getiren Lille sahiplerini ayrıca kutluyorum. Hemde gidip Rennes başkanını getirdiler... Darısı başımıza... Bizde hala mütehaait gitsin, beyazeşyacı gelsin, yok tüpçü gitsin petrolcü gelsin... en sonunda IMF başkanı gelsin dicekler :D

Kral'dan video ve puan durumuyla veda ediyorum 💪💪💪

Ekli dosyayı görüntüle 151231
Tbrkler Lille ve bizim usaklar 👍👍

bjk2516

Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
49
3
8
yani psg bu kacinciydi zaten 1 kerede bunlar olsun insallah bayernde biter bir gun

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,335
113
Bazen transfer edersin bir dünya takim tutmaz olması olmaz olay para su bu değil
Em basit örneği beşiktaş o kadar dar kadroyla şampiyon oldu
Önemli olan alınan oyunculardan maksimum verim alabilmek is kağıt üstünde olsaydı şuan futbola ilgi bile olmazdı

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,335
113
Ama her ne olursa olsun sike ve ligi ayarlama konusu artık tamamen bitmeli
Bizim lig gibi her hafta birileri kayrildi birileri su oldu birileri harcandı olayları olmaması lazım
Yoksa bizim ligden gs fener bjk gibi takımların nasıl avrupada başarılı olamaz ya akil mantık almıyor
Psg lille lyon bırak bunları kalbur üstü dedigimiz takımların çoğundan büyük bizim kulüpler
Sorunun en büyüğü dürüst güvenilir tff ve yöneticiler yoksa daha çok biz sparta prag kopenhag gibi takimlarla boy olcusuruz
Dusunsenize bir almanya ligi veya fransa ligi gibi 10 yildir bir takımın super ligde hegomanyasini olabilir mi? Hemen el koyarlar
Ya iskoçya topu temeli 2 takımı var celtic glasgow adamlar acımıyor ta glasgow 3. Lige düşürüyor
Bizde mümkün mu?
Fanatik galasarayliyim biktim bir kaç yildir futboldan soğudum
Burak tff yi suyu buyu fatih terimi her hafta acaba yine ne diyecek ne oldu gibisinden
Kimse adam.gibi kendi işini yapmıyor

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
848
281
63
bende GS'liyim fatih terim'in egosundan kibirinden gına geldi adam hem teknik direktörlük hemde başkanlık yapmaya çalışıyor bizim futbolumuzda PROFOSYONEL kelimesi yok biz kahvehane işletir gibi kulüp yönetiyoruz bu yüzden yabancı oyuncular bizim ülkemize ikinci Ortadoğu kulüp muamelesi yapıyorlar yani oyuncu burda biraz iyi oynadımı hemen zam istiyorum diyor alamayınca bilerek kötü oynayıp takımı sabote ediyor ama aynı tavrı AVRUPA'da yapamıyor birde unutmadan bizde kulüpleri gelir kapısı görüp iflas ettirenler var örnek GAZIANTEP,ORDU,MERSIN,KARABÜK VE ESKISEHIR yani uzun lafin kısası futbolda üçüncü dünya ülkesiyiz bu böyle devam eder hiç değilse kulüpleri satıp hırsızlığı önlemek lazım

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,335
113
bende GS'liyim fatih terim'in egosundan kibirinden gına geldi adam hem teknik direktörlük hemde başkanlık yapmaya çalışıyor bizim futbolumuzda PROFOSYONEL kelimesi yok biz kahvehane işletir gibi kulüp yönetiyoruz bu yüzden yabancı oyuncular bizim ülkemize ikinci Ortadoğu kulüp muamelesi yapıyorlar yani oyuncu burda biraz iyi oynadımı hemen zam istiyorum diyor alamayınca bilerek kötü oynayıp takımı sabote ediyor ama aynı tavrı AVRUPA'da yapamıyor birde unutmadan bizde kulüpleri gelir kapısı görüp iflas ettirenler var örnek GAZIANTEP,ORDU,MERSIN,KARABÜK VE ESKISEHIR yani uzun lafin kısası futbolda üçüncü dünya ülkesiyiz bu böyle devam eder hiç değilse kulüpleri satıp hırsızlığı önlemek lazım
aynen dostum ama bizim kulüpler vakıflarla kanunu gore yönetiliyor o yüzden satın islemleri sıkıntılı
Neyse biz sadece kendimi heba ediyoruz o var başka da birşey yok