Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Paribu Adıma Üyelik mi Açılmış ( Bilgisi Olan Acil Baksın)

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
arkadaşlar daha önce paribuya üye olmadım. Bu kimlik numarasi ile daha once kayıt oluşturulmuş diyor. Sitelere kimlik atmıştım sitelermi üyelik açtı adımıza??

Bzeyneldane

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
514
165
43
Kanka paribuya dediğin gibi üyelik açılmış olabilir siteler vs. ama paribuya bilidir hemen aksiyon alsınlar

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,068
113
arkadaşlar daha önce paribuya üye olmadım. Bu kimlik numarasi ile daha once kayıt oluşturulmuş diyor. Sitelere kimlik atmıştım sitelermi üyelik açtı adımıza??
Olabilir kanka banada denk geliyor bazen belki açmış olup unutmuş olabilirsin

Mehmet1280

Adi bir kumarbaz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
894
432
63
Kral o değilde siteye kimlik atmana gerek yokki isim soy isminibilse yetiyo ama site öylebişey yapamaz yapsada parayı banka hesabına çekmediğin için bi bok olmaz ara paribuyu varsa öyle bişey kapattır

pirlo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,716
2,409
113
Sİteler açsa senin benim gibi 100 000 lerce müptezel kumarbaz var bu alemde en azından bu forumda.
Senden başka şikayet olmadığına göre sıkıntı başkadır bence.

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Kral o değilde siteye kimlik atmana gerek yokki isim soy isminibilse yetiyo ama site öylebişey yapamaz yapsada parayı banka hesabına çekmediğin için bi bok olmaz ara paribuyu varsa öyle bişey kapattır
kayıtsız numaradan ararsam yardımcı olurlarmı

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,746
5,870
113
Sen acmissimdir reis ilk piyasaya girdiklerinde bi promosyon vardı yine muhtemelen onu almaya actın sifremi unuttum de mail senin maile gelirse sen actın demektir

Dix77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
320
96
28
Acsada yatırım cekim yapamazlar ki yatırım istiyor cekimlerde

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,655
1,713
113
Dost ona baksan ziraat hesabim yok bir gun e devlette baktom ziraat hesabim var iskendurunda acilmis derhal bankaya sikay3tte bulundum bankanin anasini aglitiyordun iskendurun ziratte çalisan memur yapmisti ozur diledi benden sikayetimi geri aldim asla kimlik atmayin

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Dost ona baksan ziraat hesabim yok bir gun e devlette baktom ziraat hesabim var iskendurunda acilmis derhal bankaya sikay3tte bulundum bankanin anasini aglitiyordun iskendurun ziratte çalisan memur yapmisti ozur diledi benden sikayetimi geri aldim asla kimlik atmayin
vallaha bin pişmanım kardeşime açıyım dedim onunda kimlik bilgileri kullanılmış diyor çıldırıcam kafayı yicem

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Tam emin degilim ama bazi kisiler deneme bonusu icin multi uyelik aciyorlardi.
Sistemleri su sekilde.
Ellerinde data varmis. Misal adamin adi ahmet yilmaz... Datadan ahmet yilmazi buluyor. Onun bilgileriyle uye oluyor. Kazancini Kendi banka hesabina cekiyor.
Bana gayet mantikli geldi bu. Sanirim kimlik dogrulama istemesikce anlasilmasi zor.
İsmin soy ismin cok kullanilan bir isim mi acaba.

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
abi siz siz olun sitelere kimlik atmayın yemin ederim adamı donsuz bırakırlar teşekkür ederim hepinize tm

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Tam emin degilim ama bazi kisiler deneme bonusu icin multi uyelik aciyorlardi.
Sistemleri su sekilde.
Ellerinde data varmis. Misal adamin adi ahmet yilmaz... Datadan ahmet yilmazi buluyor. Onun bilgileriyle uye oluyor. Kazancini Kendi banka hesabina cekiyor.
Bana gayet mantikli geldi bu. Sanirim kimlik dogrulama istemesikce anlasilmasi zor.
İsmin soy ismin cok kullanilan bir isim mi acaba.
yemin ederim dondum kaldım arıcam müşteri hizmetlerini