Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Paribu Hakkında

alicangultekin1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
225
284
63
arkadaşlar selamın aleyküm öncelikle yüklü bir btc çekim yaptım paribu hesabıma önce btc girişi olmuştur diye sonra uygulamadan bildirim geldi işleminiz onaylanmıştır diye ,işlem geçmişindede onaylandı yazıyor ancak saatlerdir btc hesabımda o meblağ gözükmüyor son zamanlarda bunu yaşayan varmı aranızda?

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,697
6,614
113
arkadaşlar selamın aleyküm öncelikle yüklü bir btc çekim yaptım paribu hesabıma önce btc girişi olmuştur diye sonra uygulamadan bildirim geldi işleminiz onaylanmıştır diye ,işlem geçmişindede onaylandı yazıyor ancak saatlerdir btc hesabımda o meblağ gözükmüyor son zamanlarda bunu yaşayan varmı aranızda?
Bilgim yok ama tebrik ederim

Stalker41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,268
343
83
Onay surecinden gectikten sonra hesaba ekleniyor beklemen lazim baya bi onaydan geciyor i sms gelince direk hesaba geçmiyor

alicangultekin1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
225
284
63
Onay surecinden gectikten sonra hesaba ekleniyor beklemen lazim baya bi onaydan geciyor i sms gelince direk hesaba geçmiyor
kanka normalde sms gelirdi smsten sonra uygulamadan onaylanmıştır diye bildirim gelirdi ve bakiye görünürdü ama bu kez onaylandı gözükmesine rağmen para ortada yok ve onun dışında şikayetvarda son 1 haftada ödeme alamayanlar bakiyeleri geçmeyen bir dünya insan var bundan uzak durmak lazım artık

unclaimed61

Yetkili bir abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,673
6,736
113
kanka normalde sms gelirdi smsten sonra uygulamadan onaylanmıştır diye bildirim gelirdi ve bakiye görünürdü ama bu kez onaylandı gözükmesine rağmen para ortada yok ve onun dışında şikayetvarda son 1 haftada ödeme alamayanlar bakiyeleri geçmeyen bir dünya insan var bundan uzak durmak lazım artık
adresini blockhainde sorgulat onay aşamasında mı gör eğer para yatmış görünüyorsa paribu onayına kalmıştır o da max 40 dk sürüyor

alicangultekin1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
225
284
63
blockha
adresini blockhainde sorgulat onay aşamasında mı gör eğer para yatmış görünüyorsa paribu onayına kalmıştır o da max 40 dk sürüyor
[/QUOTE
blockhainde para yatmış gözüküyor ama paribu olayını belki 8 saattir bekliyorum dostum 40 dk işini yalan etmişler artık demek ki :D

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Paribu için thodex gibi kaçacak diyorlar BİNANCE gibi dünya çapında borsalar varken neden Türk borsalarda ısrarcısiniz anlamak mümkün değil paranı çek bir daha ugrama umarım en kısa zamanda çözülür

Mumyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
490
391
63
Kardeşim hesabına btc girişi olmuş diye mesaj gelmistir sana hesabına yansıması için ağ onayın tamamlanmasıni bekliyor korkulacak bişey yok sürekli yaptığım bişey için rahat olsun

ayberk1021

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
615
189
43
Bekleyeceksin dostum banada aynısı oldu 2 saat sonra bakiyem geldi

Mumyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
490
391
63
Bi işin içinde türk varsa zaten o işten uzak duracan.
Ne alakası var var kardeşim senin 5 parmağin beşi birmiki herkesi aynı kefeye koyuyosun ağ onayina bağlı bi durum biraz geç yansıya bilir ama sorun olmaz herkesi bir tutma bu hayata kardeş selametle

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Ne alakası var var kardeşim senin 5 parmağin beşi birmiki herkesi aynı kefeye koyuyosun ağ onayina bağlı bi durum biraz geç yansıya bilir ama sorun olmaz herkesi bir tutma bu hayata kardeş selametle
Guzel kardeşim kabullenmek lazim bazi şeyleri bizim millet paraya çok düsķün babasini tanimicak adamlar var para için. Herşeyi geçtim bizim devletimiz bizi dolandirmaya yer ariyor nerde para oraya cöküyor thodex olayini araştir anlarsin o adamin tek başina yapmadigini. Güzel yorumun icin tskler selametle kardesim

Mumyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
490
391
63
Guzel kardeşim kabullenmek lazim bazi şeyleri bizim millet paraya çok düsķün babasini tanimicak adamlar var para için. Herşeyi geçtim bizim devletimiz bizi dolandirmaya yer ariyor nerde para oraya cöküyor thodex olayini araştir anlarsin o adamin tek başina yapmadigini. Güzel yorumun icin tskler selametle kardesim
Kardeşim çok biliyomuş gibi davranıyosun thodexi çok iyi biliyorum emin ol bilmediğim borsa yok thodex mağduru olanlardan biride benim 3.Yâda 5 capulcu yüzünden miletii kötülemek kimsenin hadine deyil senin herkesi aynı kefeye koyman doğru bişey deyil kardeşim devletle benim isim olmaz kendimi bildim bileli oy kulanmam çok şükür devlet bu haldeyse beni ilgilendirmez neyi kabullenmek lazım kardeş çok şükür benim cevremde çıkarcı menfaatçi insan bulunmuyor bulunsa dahi emin ol Kendi pimini çeker..neden diye soracak olursan karekterimiz kişiliyimiz her daim kendine yakışanı yapmıştır gerekeni yaparız kimseden medet beklemeyiz lakin aslının ne olduğunu bilmem kardeş çoğul konuşmasan sevinirim kardeşim

Mumyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
490
391
63
Paraya babasını satar diyosun biz paraya kuluk edenlerden deyiliz o günü görmek nasip olmasın bir insan serefi namusu haysiyeti onuru için yaşar bizlere bnu öğretiler lakin kahpelik bizlere terstir bilesin kardeşim herkese kendine yakışanı yapar bizler insaniz beşer şaşarız lakin doğruluktan şaşmayız Anlıycağın kardeşim herkes kendine yakışanı yapar güzel sohbetin için teşekür etim

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Kardeşim çok biliyomuş gibi davranıyosun thodexi çok iyi biliyorum emin ol bilmediğim borsa yok thodex mağduru olanlardan biride benim 3.Yâda 5 capulcu yüzünden miletii kötülemek kimsenin hadine deyil senin herkesi aynı kefeye koyman doğru bişey deyil kardeşim devletle benim isim olmaz kendimi bildim bileli oy kulanmam çok şükür devlet bu haldeyse beni ilgilendirmez neyi kabullenmek lazım kardeş çok şükür benim cevremde çıkarcı menfaatçi insan bulunmuyor bulunsa dahi emin ol Kendi pimini çeker..neden diye soracak olursan karekterimiz kişiliyimiz her daim kendine yakışanı yapmıştır gerekeni yaparız kimseden medet beklemeyiz lakin aslının ne olduğunu bilmem kardeş çoğul konuşmasan sevinirim kardeşim
Anliyorum

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Kaç bin TL'lik çekim yapmıştin dost