Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Payfix Ön Yüz Doğrulanamadı Hatası

flamonda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
743
347
63
Çıldıracağım, yemin ediyorum kafamı dağlara taşlara vuracağım.

Payfixte limitimi sıfırlamışlar, güncellemek için kimlik doğrulama istiyor mobilden.
2. aşamada kimliğin fotoğrafını istiyor, çekiyorum çekiyorum sürekli "ön yüz doğrulanamadı" hatası veriyor.
250 kez denedim, farklı 3 cihazdan denedim yine aynı. Canlı destek ve mailden yardımcı olmuyorlar. Üyeliğim öyle kaldı, 2. aşamayı geçemiyorum. Benim gibi yüzlerce kişi varmış bu hatayı alan, belli ki yazılımsal bir sorun. Ama payfixte muhattap bulamıyorsunuz. Canlı destek "kendiniz halletmelisiniz" diyor. Şaka gibi değil mi?

nihatuzn99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
451
348
63

Payfixte limitimi sıfırlamışlar, güncellemek için kimlik doğrulama istiyor mobilden.
2. aşamada kimliğin fotoğrafını istiyor, çekiyorum çekiyorum sürekli "ön yüz doğrulanamadı" hatası veriyor.
250 kez denedim, farklı 3 cihazdan denedim yine aynı. Canlı destek ve mailden yardımcı olmuyorlar. Üyeliğim öyle kaldı, 2. aşamayı geçemiyorum. Benim gibi yüzlerce kişi varmış bu hatayı alan, belli ki yazılımsal bir sorun. Ama payfixte muhattap bulamıyorsunuz. Canlı destek "kendiniz halletmelisiniz" diyor. Şaka gibi değil mi?
Başka e cüzdan kullan

flamonda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
743
347
63
Başka e cüzdan kullan
başka cüzdanım var zaten ama son yatırımım payfix ile olduğu için çekimi payfixe istiyor site. Ayrıca payfiximi kullanamayacak mıyım artık? Problemin çözülmesini ummak yerine neden başka e-cüzdan kullanayım. Bütün sitelerde payfix var ama diğer cüzdanlar her sitede yok.

MrKoios

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
783
357
63
1 ay oldu herhalde bu onay olayı çıkalı, her uygulama girişinde onay istiyor ama pas geçebiliyorum. Bende çok denedim onaylamayı ama dediğin gibi hata veriyor. Kullanabildiğim için tekrar uğraşmadım, payfix sistemsel hatası herhalde ama anladığım kadarı pek umurlarında değil

flamonda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
743
347
63
1 ay oldu herhalde bu onay olayı çıkalı, her uygulama girişinde onay istiyor ama pas geçebiliyorum. Bende çok denedim onaylamayı ama dediğin gibi hata veriyor. Kullanabildiğim için tekrar uğraşmadım, payfix sistemsel hatası herhalde ama anladığım kadarı pek umurlarında değil
akıl alır gibi değil, binlerce kişi aynı problemi yaşıyor ama hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Ne canlı destek, ne müşteri hizmetleri.. Hiçbirinin umurunda değil.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,852
5,628
113
payfixte para tutmaya korkar oldu millet bu doğrulama çıktığından beri belli bir miktarın üstüne çıkınca çekiyorum biraz bırakıp aynı sorunu yaşarsak diye

cveneburi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,891
1,104
113

Ben de çok uğraştım bir türlü olmadı bıraktım

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,782
1,983
113
Bende de doğrulama istiyor ama hep daha sonra diyip devam ediyorum bı sıkıntı yaşamadım su ana kadar eskisi gibi kullanıyorum doğrulama yapmadan umarım benimde başıma gelmez

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,584
6,630
113

mobil uygumalaya girince doğrulama herkesten istiyor bi süredir daha sonra diyi duruyorum ben ama sen de mi aynıydı hesabını kapatmak istediklerine bilerek yapıyor olabilir payfix yoksa 1 günde düzeltilirdi bu sorun

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
İstediğinde paraya çökmek için uydurulmuş bir şey o hesabı onayla çek der parayı 6 ay onaylayamazsın kalır öyle

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,189
841
113
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan:
BANKACILIK DÜZENLEME VE DENETLEME KURULU KARARI
Karar Sayısı: 7777 Karar Tarihi: 06/04/2018
Kurul Başkanlığının 05.04.2018 tarihli gündem yazısı ekinde gönderilen 04.04.2018 tarih ve 12509071-113-E.6497 sayılı yazı ve eklerinin incelenmesi sonucunda;
- Pay Fix Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun 12 nci maddesinin birinci fıkrasının (a), (b), (ç) ve (e) bentlerinde belirtilen ödeme hizmetlerini sunmak üzere 14 üncü maddesinin birinci fıkrası ile 15 inci maddesinin birinci fıkrası çerçevesinde ödeme kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni verilmesine,
- Anılan Kanunun 15 inci maddesinin birinci fıkrası çerçevesinde işbu kararın Resmî Gazete’de yayımlanmasına
karar verilmiştir.

https://ebulten.bddk.org.tr/esikayet/

bu linke tıkla bbdk'ya şikayet et, payfixten 7 kere ararlar, özür dilerler, çözerler...

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,189
841
113
bbdk her problemi çözüyor. Akbank'a 2-3 ay kredi kart borcu ödememiştim. neyse unutmuşum, para yatırdım hesaba, fatura ödücem. karta çekmişler, ama kartta kullanıma kapalıydı.

akbanka yazdım, aradım, iadesi mümkün değilmiş....

bbdk'ya yazdım ertesi gün aradılar bankadan ücreti geri yatırdılar, özür dilediler. Artık borcum gecikse de çekmiyolar.

nihatuzn99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
451
348
63
başka cüzdanım var zaten ama son yatırımım payfix ile olduğu için çekimi payfixe istiyor site. Ayrıca payfiximi kullanamayacak mıyım artık? Problemin çözülmesini ummak yerine neden başka e-cüzdan kullanayım. Bütün sitelerde payfix var ama diğer cüzdanlar her sitede yok.
Dostum paycoya geç hemen hemen piyasadaki bütün siteler kullanıyor durumu siteye anlat payfixe giriş yapamadığını açıkla yardımcı olsunlar daha da kullanma

ofli61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
283
98
28
Siteye başka yöntemle küçük yatırım yap o yöntemle çek ugraşma bu kahpelerle