Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Payfix Ön Yüz Doğrulanamadı Hatası

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,221
4,378
113
Çıldıracağım, yemin ediyorum kafamı dağlara taşlara vuracağım.

Payfixte limitimi sıfırlamışlar, güncellemek için kimlik doğrulama istiyor mobilden.
2. aşamada kimliğin fotoğrafını istiyor, çekiyorum çekiyorum sürekli "ön yüz doğrulanamadı" hatası veriyor.
250 kez denedim, farklı 3 cihazdan denedim yine aynı. Canlı destek ve mailden yardımcı olmuyorlar. Üyeliğim öyle kaldı, 2. aşamayı geçemiyorum. Benim gibi yüzlerce kişi varmış bu hatayı alan, belli ki yazılımsal bir sorun. Ama payfixte muhattap bulamıyorsunuz. Canlı destek "kendiniz halletmelisiniz" diyor. Şaka gibi değil mi?
Aynı dert bende var ugrasmiyom artık...payco mefete kullaniyom..

ATLANTIK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,684
1,185
113
Bende de malesef aynı dert var onaylamıyor hemen hemen herkzde bu hatayı alıyor sanırım anladıgım kadarıyla

flamonda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
743
347
63
Arkadaşlar, bugün tekrar denedim. Sorun düzeltilmişti , 2. aşamayı başarıyla geçtim. 3'ü de tamamladım. 4. aşamada selfie kısmında butona tıkladım fakat hiçbir şey olmadı, birkaç kez denememde bu böyle tekrar etti. Ardından kamera izinlerini açıp kapattım, sakin sakin bekleyerek adımları geçtim.
Bu defa 4. adımda kamerayı açtı ve yüz tanıma doğrulamamı da yaptı.
Payfix hesabım böylece doğrulanmış oldu, sıfırlanan limitim geri geldi.
Bunda linkedinden Payfix yöneticilerine yazmamın, zıp pırt desteği aramamın ve mail atmamın etkisi var mı bilmiyorum. Fakat büyük bir yükten kurtuldum.

gangplank

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
665
420
63
Çıldıracağım, yemin ediyorum kafamı dağlara taşlara vuracağım.

Payfixte limitimi sıfırlamışlar, güncellemek için kimlik doğrulama istiyor mobilden.
2. aşamada kimliğin fotoğrafını istiyor, çekiyorum çekiyorum sürekli "ön yüz doğrulanamadı" hatası veriyor.
250 kez denedim, farklı 3 cihazdan denedim yine aynı. Canlı destek ve mailden yardımcı olmuyorlar. Üyeliğim öyle kaldı, 2. aşamayı geçemiyorum. Benim gibi yüzlerce kişi varmış bu hatayı alan, belli ki yazılımsal bir sorun. Ama payfixte muhattap bulamıyorsunuz. Canlı destek "kendiniz halletmelisiniz" diyor. Şaka gibi değil mi?
Aynı sorun bizde de var da limitini nasıl sıfırlamışlar daha sonra deyip işleme devam ediyorum ben

gangplank

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
665
420
63
Arkadaşlar, bugün tekrar denedim. Sorun düzeltilmişti , 2. aşamayı başarıyla geçtim. 3'ü de tamamladım. 4. aşamada selfie kısmında butona tıkladım fakat hiçbir şey olmadı, birkaç kez denememde bu böyle tekrar etti. Ardından kamera izinlerini açıp kapattım, sakin sakin bekleyerek adımları geçtim.
Bu defa 4. adımda kamerayı açtı ve yüz tanıma doğrulamamı da yaptı.
Payfix hesabım böylece doğrulanmış oldu, sıfırlanan limitim geri geldi.
Bunda linkedinden Payfix yöneticilerine yazmamın, zıp pırt desteği aramamın ve mail atmamın etkisi var mı bilmiyorum. Fakat büyük bir yükten kurtuldum.
250 kes kimliği onaylamayan 251inci de nasıl onayladı

hypersonic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
203
103
43
Mal bu payfix o kadar yatirim yapanın limitini sıfırlayıp kendi topuğuna sıkıyor. Başka e cüzdana geçtim bende mk başıboş payfix