Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Prizmabet 40 Freebet Deneme Bonusu (Yatırımlı)

timetogrind

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
79
29
18
Yeni Üyelik gerçekleştiren herkes 40 TL çevrimsiz Freebet alabilir.

Freebet tutarı kadar min. 2 maçlı kombine ve her bir maçın en az oranı 1.60 olacak şekilde kupon oluşturmanızın ardından kazancınız anabakiyenize geçmektedir.
Freebet ile kazancınızı çekebilmeniz için 100 TL yatırım yapmanız ve yatırılan 100 TL ile min 1.30 oran üzerinden anapara çevrimini yapmalısınız.

Freebet ile min / maks 200 TL çekim yapabilirsiniz. Kalan miktar var ise bakiyenizden düşülmektedir.
Çoklu üyeliği bulunanlar, aynı IP adresi, aynı cihaz üzerinden açılan farklı üyelikler bu promosyondan faydalanamamaktadır.

Buda sitenin linki https://www.prizmabet504.com/

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,619
818
113
Lisans yok bişey yok hangi kafayla para yatırıcaz buraya para yatırmak forumda birine borç vermek kadar riskli

Teksin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
265
54
28
buyuk dolandırıcıdır bu sıte

HikoBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
436
128
43
Kurallar dahilinde oynayınca sorun çıkarmıyor bu site. 10-15 k çok çektim burdan ama artık oynamıyorum bonusları iyi değil

Gedson83

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2
0
1
Dolandırıcı degil aga ben burda oynuyorum adamlar 2 dakkada ödüyor ayrıca güzel bonuslarıda oluyor düşük bütçeliler için bence deneyin inanmayana çekim ss ide atarız sıkıntı yok

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
239
87
28
40 TL veriyor birde yatırım istiyor ağam bizimle eğleni

iceman0606

Umutsuz menfaatler için kumar oynanan günler...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,295
2,511
113
Başlık açıp dilenmek de ne bileyim :)

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,520
64,304
113
timetogrind

Forumda Üyeler Arası Para Alışverişi KESİNLİKLE YASAKTIR...

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
yatırılan ana para ile beraber mi çekim 200. frebet çekimi maksimum 200. ana parayla yola devam ediliyorsa iyi. yopk edilmiyorsa nie biz para yatıralım derim