Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Pumabet | 100 FreeSpin Sweet Bonanza | ( Yatırımsız )

arda155

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
66
28
18
30 Haziran tarihine kadar üyelik sağlamanız durumunda '' Haziran ayının sonuna kadar her Cuma 18:00 saatinde '' sistem tarafından otomatik olarak 100 Sweet Bonanza FreeSpin aktarımı gerçekleştirilecektir. Deneme boınusundan 1 defa faydalanabilirsiniz .Deneme bonusu ile minimum 100₺ ; maksimum 300 ₺ çekim sağlayabilirsiniz.Herhangi bir yatırım veya çevrim şartı mevcut değildir.
Site linki: guncel.bet/pumabet

Ekli dosyalar

arda155

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
66
28
18
Ben 30 haziranda açtım bu hafta cuma eklenecek bakalım
Knki ben öylesine bi gireyim dedim baktım direk otomatik eklenmiş sweet bonanza ztn garanti 60 70 lira veriyor 30 lira daha yap çek çok güzel bi bonus her yerde kullana biliyorsun free spin sonrasi

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,395
2,691
113
Şimdi üye olup talep etsek alamıyozmu

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,395
2,691
113
Dost üye oldum ben eklenir mi cuma günü banada

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,395
2,691
113
Yoksa bi yerden talep felan mı etcez

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,395
2,691
113
Canlıya yazdım cuma günü otomatik eklenecek dedi

Karacocuk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
484
192
43
30 Haziran tarihine kadar üyelik sağlamanız durumunda '' Haziran ayının sonuna kadar her Cuma 18:00 saatinde '' sistem tarafından otomatik olarak 100 Sweet Bonanza FreeSpin aktarımı gerçekleştirilecektir. Deneme boınusundan 1 defa faydalanabilirsiniz .Deneme bonusu ile minimum 100₺ ; maksimum 300 ₺ çekim sağlayabilirsiniz.Herhangi bir yatırım veya çevrim şartı mevcut değildir.
Bırak ya selfie kimlik istiyorlar ben çekmedim deneme bonusunu selfie istedi diye pic ettim parayi

Altay1159

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8
4
3

Mehmeh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
207
68
28
Bu gün cuma değil ki nasıl aldınız geçen haftadan mı kalma süresi ne kadar

Mehmeh

Tanınmış üye