Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Real Madrid İstanbul'daki Final İçin Sahasında Bir Diğer Favori Olan Manchester City'yi Konuk Ediyor

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
76,112
58,994
113
1683627139937.png

UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final aşamasının ilk ayağı başlıyor.

LaLiga'da zirvenin uzağında kalan Real Madrid, 1 maç eksiğine rağmen Premier Lig'de liderlik koltuğunda bulunan Manchester City'yi sahasında ağırlayacak.
Santiago Barnebeau'da TSİ 22:00'de oynanacak mücadeleyi Portekiz Futbol Federasyonu'ndan Artur Dias yönetecek.

Turu geçen taraf Inter - Milan eşleşmesinin galibi ile İstanbul'daki finalde kozlarını paylaşacak.

Şampiyonlar Ligi'nde F Grubu'nda RB Leipzig, Shakhtar ve Celtic ile çekişen Real Madrid 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetle grubu lider bitirdi.
Son 16 turu kurasında yine bir İngiliz ekibini çeken eflatun-beyazlılar,
deplasmanda 5-2 kazandığı maçın rövanşında kendi evinde de 1-0'lık skorla yenerek Liverpool'u saf dışı bırakarak çeyrek finale yükseldi.
Çeyrek finalde ise Chelsea'yi hem iç hem de dış sahada 2-0'lık skorlarla devirip yarı finale yükseldi.

Şampiyonlar Ligi'nde G Grubu'nda Borussia Dortmund, Sevilla ve Kopenhag'la çekişen Manchester City 4 galibiyet 2 beraberlikle grubu lider bitirdi.
Son 16 Turu kurasında yine bir Alman ekibini çeken mavi-beyazlılar deplasmandaki 1-1 beraberliğin
rövanşında kendi sahasında 7-0 gibi rahat bir skorla kazanarak çeyrek finale yükseldi.
Çeyrek finalde ise turnuvanın favorilerinden Bayern Münih'i 3-0 ve 1-1'lik skorlarla deviren Maviler, yarı finalde Real Madrid'in rakibi oldu.

İki takım geçen sezon yarı finalde karşılaşmış, eflatun-beyazlılar İngiltere'de 4-3 kaybettiği maçın rövanşında rakibini 3-1'le geçip finale yükselmişti.
Ancelotti'nin öğrencileri finalde de Liverpool'u 1-0 devirerek kupaya 14. kez sahip olmuştu.

Real Madrid: Courtois, Carvajal, Rüdiger, Alaba, Camavinga, Kross, Valverde, Modric, Rodrygo, Vinicius Jr., Benzema

Manchester City: Ederson, Walker, Dias, Akanji, Stones, Rodri, İlkay, De Bruyne, Bernardo Silva, Grealish, Haaland

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
977
549
93
Zor maç ben finalde istiyordum bu iki takımı ama olmadı

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,697
21,298
113
Teşekkürler acun

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,899
6,298
113
Real Madrid Kazanır Ve Karşılıklı Gol Olurmu Ki
Ona Göre Oynasak

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,201
1,497
113
Ben bi 100 atacağım dost umarım kazanırız,matadorbet özel oran dimi

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,722
3,517
113
Real Madrid'in olduğu yerde favori yoktur..
Şampiyonlar Ligi'nde tek Favori REAL MADRİD

NashNash

Kaçtığım bütün savaşların yaralarını taşıyorum.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
35,159
17,848
113
2 2 biter

Hira2019

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
559
562
93
@Shellac Toto etkinliğinin çekilişine dahil etmemissin beni 500 msj orada geçerli değil 50 TL çekiliş para önemli değil olası kaza bela etkinliği kazansak saf dişimi olucaktik ?