Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı redjohn191 / Gelirse Şans Parası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
@Shellac @Distin ve @Hayatindibi vereceğim arkadaşlar basindan berri hurdalar konu kilitlermisin huhuda sabah 10 dan sonra çekim basliyor yarın gün icinde atarım özelden yazıp dar boğaz etmeyin lütfen ozelden bu iki kişi papara yollasin
En başından beri en çok destek verenlerdenim. 300 kes yazdım. Herkesten çok sinerji verdim.

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
@redjohn191 250 seda yazıp sinerji verdik dostum. Herkesten çok yazdım. Orda sinerji veren yasıyor haksızlığa gerek yok

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
En çok mesaj ve sinerji vereniz.

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
Malesef herkese vermek isterim ama gördüklerim bunlar gol veya kart olunca foruma yazan bu arkadaşlar birdaha ki cekilislerde size veriri ins
Dostum. Başından beri bak hakkım yok seredşm üstüne 100 atıcam sana 500 tane yazmışım varsa bnden çok yazan kanıtladın

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
@redjohn191 bak kardeşim. En çok mesajı kim yazmış. 250 serde sinerji verip mesaj yazdım. Admine baktıe eğer hakkım yoksa 100 atıcam.

ezenginer

Basketçi ve Alt
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,826
9,266
113
Tebrik ederim kardeşim

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
beyler kimse yanlış anlamasın ama kimse 200-300 mesaj atın dememiş bende başından beri burdayım para adamın istediğine verir isterse bol şans yazıp çıkan 2 kişiyede verebilirdi sorgulamaya gerek yok o yüzden

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
Üç kuruşluk adam değiliz en başından beri destwktwyiz. En çok herkesten çok yazan ve sinerji verenlerdenim kardeşim tkrrdan kntrıl edersen ii olur

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
beyler kimse yanlış anlamasın ama kimse 200-300 mesaj atın dememiş bende başından beri burdayım para adamın istediğine verir isterse bol şans yazıp çıkan 2 kişiysen verebilirdi sorgulamaya gerek yok o yüzden
Kardeşim. En çok sineejiyş verdik o diyor sonradan gelenler falan ortada yanlışlık var yani

ezenginer

Basketçi ve Alt
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,826
9,266
113
Bırakın bu işleri kardeşim amaç iddaya değil oynuyana kazandırmak

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
En başından gerekli açıklama yapılırdı

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
Bütün desteği verdik orda yazan sinerji veren 2 kişiye diye en çok sineejiyş de veren bizi ee o zmn burda haksızlık var

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
Para hersey değildir ama haksızlık. Ve bir emek var

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,700
44,707
113
Kardeşim. En çok sineejiyş verdik o diyor sonradan gelenler falan ortada yanlışlık var yani
Ben Distin ile beraber kupon paylasıldıgından beri burdaydık ve kendi kuponu takip etmediğim kadar takip ettim arkadasın kuponunu. Ve konunun uzatılıcak bi yanı yok dostum. Ortamı boşuna geri yorsun bu sana bişey kazandırmaz

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
Üçün belin peşinde değiliz madem adamlar vercen milleti boşa tutuyon ortada bişey yok onlara verdim diyon. En başından sonuna burdayız en yüksek sineejiyş verdik kim olsa böyle der

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...