Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı redjohn191 / Gelirse Şans Parası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
Ben Distin ile beraber kupon paylasıldıgından beri burdaydık ve kendi kuponu takip etmediğim kadar takip ettim arkadasın kuponunu. Ve konunun uzatılıcak bi yanı yok dostum. Ortamı boşuna geri yorsun bu sana bişey kazandırmaz
Bak bakalım kim burda en çok sinerji verip yazan kim bu konuya ortada haksızlık varsa konunun başında yazılanı karsılamıyor dediği

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
Sonradan geldiğiö de yok para her sey değil hak herseydir. Madem size vericek başta densin o zmn en çok mesajı kim yazmış bakılsın 500 atıcam omzm

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,689
44,699
113
Bütün desteği verdik orda yazan sinerji veren 2 kişiye diye en çok sineejiyş de veren bizi ee o zmn burda haksızlık var
250 msj yazdım diyorsun 300 msj diyorsun su ana kadar attıgın toplam uyelik msjın 125 ve bunun 25 tanesini adamın seçtiğini kişiler belli olduktan sonra itiraz ederken yazdın. Sana bol şans kardes

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
Üçün belin peşinde değiliz madem adamlar vercen milleti boşa tutuyon ortada bişey yok onlara verdim diyon. En başından sonuna burdayız en yüksek sineejiyş verdik kim olsa böyle der
Dost benden sana bi tavsiye böyle konuları para için takip etme yoksa daha çok böyle düşünürsün burda ama ne yazık ki parası olan istediğine verir burda böyle bi hak iddaa edemezsin yani o yüzden takip etme boşver

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
dostum neyi uzatıyorsun 20 30 kişi takip etti herkese mi verilsin o zaman kuponunun kazanmasının anlamı ne daha fazla uzatmazsan sevinirim.
Uzatma değil. Para pulda gözümüz. Yok. Yapılan ve konuda yazılan sinerji veren diyor en çok yazan bnm ve ortada bişey yok diyor en çok onlar vardı onlara verdim ben o haksızlığı söylüyorum. Yoksa para hersey değil.

Stayla2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
772
129
43
Üç beş kuruşluk adama Değili çok şükür. Herseyi karsılayıp. Nese

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,689
44,699
113
Sunuda yazayım en baştan beri burdayım diyor distin'den tam 25 dk sonra gelmiş arkadas. Onun amacı msj k asmaktı bence bu karkasada. Bi kamyon msj yazdı adam. Neyse @berkayaydin6 kardes ben gelen para ile 3siteden yatırım şartını yerine getirip çekim yapıcam eğer yamuk yapmaz karda 3ünüde çekersem sana bi şans parası atacagı sende baştan beri burdaydın. Bu kdr yuksek miktar olmaz ama faturaları var onları ödiyeceğim.

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
Sunuda yazayım en baştan beri burdayım diyor distin'den tam 25 dk sonra gelmiş arkadas. Onun amacı msj k asmaktı bence bu karkasada. Bi kamyon msj yazdı adam. Neyse @berkayaydin6 kardes ben gelen para ile 3siteden yatırım şartını yerine getirip çekim yapıcam eğer yamuk yapmaz karda 3ünüde çekersem sana bi şans parası atacagı sende baştan beri burdaydın. Bu kdr yuksek miktar olmaz ama faturaları var onları ödiyeceğim.
Eyvallah dost sağolasın

Ki1li

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
816
305
63
aga boşverin gerek yok tebrikler bu arada kupon sahibine

sebueng

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
191
27
28
Olan olmuş bende takip ettim kısmet bu işler

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Mevzu para değil diyorsun dost ama her yazdiginda para konuşuyorsun adaletsizlik diye birşey yok adam kazanmış onlara atmış yapacak birşey yok konunun en başından beri takip eden arkadaşlarda var senin gibi onları hiç dile getirmiyorsun neden ??? Burada konunun sahibine serzeniş etme kazanan arkadaşlar atmak isteselerdi sana ve senin gibi takip eden adamlar arasında bolusulurdu onu da yapmamışlar ozaman konusucak birşey yok Dost

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,689
44,699
113
Mevzu para değil diyorsun dost ama her yazdiginda para konuşuyorsun adaletsizlik diye birşey yok adam kazanmış onlara atmış yapacak birşey yok konunun en başından beri takip eden arkadaşlarda var senin gibi onları hiç dile getirmiyorsun neden ??? Burada konunun sahibine serzeniş etme kazanan arkadaşlar atmak isteselerdi sana ve senin gibi takip eden adamlar arasında bolusulurdu onu da yapmamışlar ozaman konusucak birşey yok Dost
Ben paylaşıcam zaten yukarıdaki yorumuma bakarsan görürsün bende bikaç kişiyle bölüşmek isterdim ama suan çok dardayım Berkay arkadasıma atıcam sans parası oda bastan beri burdaydı.

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Ben paylaşıcam zaten yukarıdaki yorumuma bakarsan görürsün bende bikaç kişiyle bölüşmek isterdim ama suan çok dardayım Berkay arkadasıma atıcam sans parası oda bastan beri burdaydı.
Ben genelleme konuştum dost ister at ister atma o beni bağlamaz arkadaş çok serzeniş etmiş onun için yazdım yoksa ödülü haketmissin güle güle harca no problem benim için 🙃🙃

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...